Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
90,40%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5,08%
Anton Korba NEKA
1,13%
Dorota Bujňáková NP
0,56%
Štefan Straka KSS
0,56%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
0,56%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
0,56%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
0,56%
Jozef Mihalčin SĽS
0,56%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Holodňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
113 hlasov
2
Milan Cocuľa, SMER - SD
80 hlasov
3
Peter Pilip, SMER - SD
60 hlasov
4
Ján Vook, NEKA
55 hlasov
5
Ján Ferko, SMER - SD
34 hlasov
6
Jozef Fedorko, SMER - SD
29 hlasov
7
František Bazar, SNS
26 hlasov
8
Ján Rubis, SMER - SD
25 hlasov
9
Viktor Varchola, NEKA
25 hlasov
10
Jozef Žák, NÁŠ KRAJ
22 hlasov
11
Vladimír Kaliňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
17 hlasov
12
Michal Kolesár, NEKA
14 hlasov
13
Michal Gondek, NEKA
13 hlasov
14
Mária Ľos - Božiková, NOVA
12 hlasov
15
Tibor Focko, SMER - SD
12 hlasov
16
Ivan Hopta, ÚSVIT
9 hlasov
17
Cyril Hirjak, NEKA
9 hlasov
18
Anna Sotaková, KSS
8 hlasov
19
Ľuboslava Hofericová, NEKA
8 hlasov
20
Peter Revický, NOVA
6 hlasov
21
Cyril Dudáš, SNS
6 hlasov
22
Milan Mňahončák, NÁŠ KRAJ
4 hlasov
23
Miroslav Kerekanič, SMER - SD
4 hlasov
24
Rudolf Gregorovič, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
25
Marián Geci, SĽS
3 hlasov
26
Marián Vojtko, SNS
3 hlasov
27
Štefan Ladičkovský, NEKA
3 hlasov
28
Dušan Drančak, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
29
Jozef Žižák, NOVA
2 hlasov
30
Milan Čička, SNS
2 hlasov
31
Peter Beták, NOVA
2 hlasov
32
Monika Karaffová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
33
Michal Babin, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
34
Mikuláš Mašlej, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
35
Peter Sinaj, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
36
Monika Petrušková, ÚSVIT
2 hlasov
37
Iveta Mičáková, ÚSVIT
1 hlasov
38
Michal Druga, SMER - SD
1 hlasov
39
Andrej Semanco, NEKA
1 hlasov
40
Ivan Džupin, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
41
Marián Paško, ÚSVIT
1 hlasov
42
Ján Zoščák, ÚSVIT
1 hlasov
43
Veronika Kocková, 99%, PaS
1 hlasov
44
Peter Kulan, NOVA
1 hlasov
45
Zdenek Novák, 99%, PaS
1 hlasov
46
Michal Kurťák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
47
Ivan Kimák, KSS
1 hlasov
48
Andrea Firkáľová, 99%, PaS
1 hlasov
49
Jozef Babják, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
50
Jozef Bajkó, Z-SNP
51
Marián Feigl, ÚSVIT
52
Simona Galliková, Z-SNP
53
Vladimír Sivý, SMS
54
Iveta Lesáková, Z-SNP
55
Ľubomír Kurej, SRÚS
56
Matúš Karas, KSS
57
Marek Juro, SaS
58
Pavol Charitun, Zmena zdola, DÚ
59
Martin Hoľko, NOVA
60
Martina Adameková, NOVA
61
Milan Grundza, 99%, PaS

Volebná účasť

45,74
%
2017 1. kolo
38,24
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 45,74%
2013 1. kolo 38,24%