Kandidáti na predsedu VÚC

Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, SMER -...
43,75%
Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
26,25%
Milan Mazurek REPUBLIKA
16,25%
Ján Bync NEKA
7,50%
Patrícia Reváková NK/NEKA
3,75%
Filip Kuffa ŽIVOT
1,25%
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko
1,25%
Michal Biganič NEKA
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ondrej Mudry, Hlas - sociálna demokracia,...
27 hlasov
2
Jana Vaľová, Hlas - sociálna demokracia,...
25 hlasov
3
Peter Pipák, NEKA
20 hlasov
4
Jozef Fedorko, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
5
Luciána Hoptová, ÚSVIT
19 hlasov
6
Ľuboš Karas, NEKA
17 hlasov
7
Lucia Sukeľová, NEKA
14 hlasov
8
Anna Sotaková, KSS
13 hlasov
9
Martin Meričko, NEKA
12 hlasov
10
Zdenko Ščepanik, NEKA
12 hlasov
11
Tomáš Šudík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
11 hlasov
12
Michal Babin, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
11 hlasov
13
Martin Lichman, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
9 hlasov
14
Alena Židová, Skúsme to inak
8 hlasov
15
Simona Čerevková, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
8 hlasov
16
Ladislav Andrejco, REPUBLIKA
7 hlasov
17
Ľubomír Beca, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
6 hlasov
18
Jozef Gnip, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
19
Ondrej Babjarčík, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
5 hlasov
20
Peter Bazár, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
21
Martin Tongeľ, ŽIVOT
5 hlasov
22
Monika Hamaďaková, NEKA
5 hlasov
23
Emília Valková, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
4 hlasov
24
Peter Kulan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
25
Silvia Cukrovaná, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasov
26
Peter Demjan, REPUBLIKA
3 hlasov
27
Andrej Semanco, SOM Slovensko
3 hlasov
28
Pavol Lopanič, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
29
Michal Druga, SOM Slovensko
2 hlasov
30
Marek Horvát, Slovenský PATRIOT
2 hlasov
31
Anna Tokošová, KSS
2 hlasov
32
Igor Savko, NEKA
1 hlasov
33
Danka Pavlíková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 hlasov
34
Daniel Gavulič, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
35
Jozef Stebnický, ŽIVOT
36
Jozef Sojka, KSS
37
Jakub Macik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
38
Michal Ufnár, NK/NEKA
39
Marián Vojtko, SNS
40
Peter Vasko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
41
Renáta Velichová, ŽIVOT
42
Erich Serbin, REPUBLIKA
43
Monika Delejová, Hnutie ONÁS
44
Jozef Barlík, Socialisti.sk
45
Zoltán Kašo, SOLIDARITA - Hnutie...
46
Peter Kudráč, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
47
Igor Labun, NEKA
48
Branislav Karcaba, REPUBLIKA
49
Dana Miháliková, NK/NEKA
50
Jozef Oľha, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...

Volebná účasť

72,88 %

Historický vývoj

29.10. 2022 72,88 %
04.11. 2017 1. kolo 59,39 %