Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
44,20%
Milan Belica NEKA
26,17%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
8,64%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5,93%
Peter Pukan REPUBLIKA
4,44%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
3,46%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,21%
Martin Kusenda NEKA
2,96%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,74%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,25%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Petráš, NEKA
228 hlasov
2
Helena Bohátová, SMER - SD, SNS
123 hlasov
3
Branislav Becík, Hlas - sociálna demokracia,...
115 hlasov
4
Marcel Filaga, NEKA
89 hlasov
5
Marek Oremus, SMER - SD, SNS
61 hlasov
6
Judita Laššáková, NEKA
59 hlasov
7
Martin Starzyk, Hlas - sociálna demokracia,...
55 hlasov
8
Ladislav Černák, SMER - SD, SNS
48 hlasov
9
Jaroslava Bernátová, SMER - SD, SNS
47 hlasov
10
Monika Kolejáková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
47 hlasov
11
Dušan Rampašek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
45 hlasov
12
Igor Bartovič, SMER - SD, SNS
40 hlasov
13
Daša Viszlayová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
39 hlasov
14
Ladislav Marenčák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
38 hlasov
15
Marek Šimunek, NEKA
37 hlasov
16
Alena Jaššová, REPUBLIKA
37 hlasov
17
Otokar Klein, NEKA
36 hlasov
18
Miloš Rybár, NEKA
36 hlasov
19
Juraj Šimunek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
34 hlasov
20
Milan Španír, ĽS Naše Slovensko
32 hlasov
21
Tibor Matuška, SMER - SD, SNS
32 hlasov
22
Peter Kováč, Hlas - sociálna demokracia,...
32 hlasov
23
Michal Prešinský, REPUBLIKA
31 hlasov
24
Ľuboslava Petričová, NK/NEKA
28 hlasov
25
Ingrid Ujváriová, Hlas - sociálna demokracia,...
25 hlasov
26
Lukáš Kyselica, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
24 hlasov
27
Erik Kliment, NEKA
23 hlasov
28
Iveta Rajčániová, Hlas - sociálna demokracia,...
23 hlasov
29
Aurel Gális, SMER - SD, SNS
21 hlasov
30
Peter Podbehlý, NEKA
20 hlasov
31
Martin Búry, NEKA
20 hlasov
32
Ivan Katona, NEKA
19 hlasov
33
Radovan Kuruc, REPUBLIKA
18 hlasov
34
Adam Meško, DOMOV-NS
17 hlasov
35
Karol Borik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
17 hlasov
36
Pavol Machata, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
37
Jozef Zaťko, NK/NEKA
17 hlasov
38
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
39
Róbert Bartoš, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
40
Dušan Pukanec, NK/NEKA
17 hlasov
41
Denis Gondžala, REPUBLIKA
15 hlasov
42
Rudolf Frýželka, ŽIVOT
15 hlasov
43
Miroslav Juhász, SMER - SD, SNS
15 hlasov
44
Miroslav Kleman, NK/NEKA
14 hlasov
45
Gabriel Katona, NEKA
14 hlasov
46
Ladislav Hamran, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
12 hlasov
47
Helena Sláviková, Progresívne Slovensko
12 hlasov
48
František Buda, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
49
František Slávik, Progresívne Slovensko
11 hlasov
50
Zoltán Danczi, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
51
Oto Hlavatý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
10 hlasov
52
Jaroslava Samuelová, Slovenské Hnutie Obrody
10 hlasov
53
Peter Chmelo, REPUBLIKA
10 hlasov
54
Tibor Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
9 hlasov
55
Ján Pék, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
56
Pavol Timko, REPUBLIKA
8 hlasov
57
Rudolf Hlavács, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
58
Milan Dobrovodský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7 hlasov
59
Kornel Ács, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
60
Dionýz Solár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6 hlasov
61
Richard Gajdoš, NEKA
6 hlasov
62
Štefan Marcsek, Progresívne Slovensko
6 hlasov
63
Marta Kasášová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
5 hlasov
64
János Bób, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
4 hlasov
65
Zuzana Peternai, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
3 hlasov
66
Koloman Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
3 hlasov
67
Marián Tóth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov
68
Emil Pásztor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov
69
Peter Puss, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov
70
Róbert Mészáros, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 hlasov

Volebná účasť

59,01 %

Historický vývoj

29.10. 2022 59,01 %
04.11. 2017 1. kolo 28,75 %
23.11. 2013 2. kolo 15,07 %
09.11. 2013 1. kolo 13,97 %