Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
35,80%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
27,16%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
11,11%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7,41%
Peter Pukan REPUBLIKA
7,41%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
6,17%
Martin Kusenda NEKA
2,47%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,23%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1,23%
Renáta Kolenčíková NEKA
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Stankovský, NEKA
21 hlasov
2
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
3
Martin Dočkalik, NEKA
16 hlasov
4
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
16 hlasov
5
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
6
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
13 hlasov
7
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
12 hlasov
8
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
12 hlasov
9
Matúš Hubinský, NEKA
11 hlasov
10
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
10 hlasov
11
Oľga Hudoková, NK/NEKA
10 hlasov
12
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
13
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
9 hlasov
14
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
15
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
16
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
17
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
8 hlasov
18
Peter Kochan, NEKA
8 hlasov
19
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
8 hlasov
20
Anton Švec, KSS
7 hlasov
21
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
7 hlasov
22
Martin Tarčák, NK/NEKA
7 hlasov
23
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
7 hlasov
24
Jaroslav Blina, KSS
6 hlasov
25
Ľubomíra Švecová, KSS
6 hlasov
26
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
27
Ján Mlynár, REPUBLIKA
5 hlasov
28
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
29
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
30
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
31
David Gerhát, KSS
4 hlasov
32
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
33
Adam Jamrich, KSS
3 hlasov
34
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
35
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
3 hlasov
36
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
3 hlasov
37
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
2 hlasov
38
Marian Fázik, NK/NEKA
2 hlasov
39
Renáta Kirková, NK/NEKA
2 hlasov
40
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
41
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
42
Miroslav Polner, NK/NEKA
1 hlasov

Volebná účasť

39,37 %

Historický vývoj

29.10. 2022 39,37 %
04.11. 2017 1. kolo 29,62 %
23.11. 2013 2. kolo 20,37 %
09.11. 2013 1. kolo 18,57 %