Kandidáti na predsedu VÚC

Ondrej Lunter NEKA
46,03%
Rudolf Huliak NK/NEKA
23,85%
Adrian Polóny NEKA
10,88%
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko
9,62%
Miroslav Suja REPUBLIKA
4,18%
Marek Modranský NEKA
3,35%
Maroš Čupka Socialisti.sk
1,26%
Michal Albert KSS
0,84%
Jozef Sásik Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pavel Bachleda, NEKA
41 hlasov
2
Milan Smädo, NEKA
40 hlasov
3
Ľubica Laššáková, Hlas - sociálna demokracia
29 hlasov
4
Vladimír Sklenka, NEKA
28 hlasov
5
Martin Majling, NEKA
27 hlasov
6
Michal Rusko, SOM Slovensko
26 hlasov
7
Stanislav Mičev, NEKA
25 hlasov
8
Igor Kašper, SME RODINA
25 hlasov
9
Katarína Čižmárová, SOM Slovensko
24 hlasov
10
Marek Modranský, NEKA
24 hlasov
11
Jakub Gajdošík, Hlas - sociálna demokracia
24 hlasov
12
Ludvik Nábělek, Hlas - sociálna demokracia
24 hlasov
13
Vladimír Baláž, SMER - SD, REPUBLIKA
21 hlasov
14
Pavel Zajac, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
20 hlasov
15
Viera Dubačová, ODS - Občianski demokrati...
20 hlasov
16
David Kapusta, NEKA
20 hlasov
17
Katarína Belicová, NEKA
20 hlasov
18
Milan Lichý, NEKA
19 hlasov
19
Martin Turčan, NEKA
19 hlasov
20
Maroš Čupka, Socialisti.sk
19 hlasov
21
Ivan Mailing, NK/NEKA
19 hlasov
22
Tomáš Sobota, SaS, KDH, Progresívne...
19 hlasov
23
Peter Gogola, NEKA
19 hlasov
24
Martin Hanes, SaS, KDH, Progresívne...
18 hlasov
25
Zuzana Macošková, NK/NEKA
17 hlasov
26
Roland Lamper, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
17 hlasov
27
Ľubomír Vážny, SMER - SD, REPUBLIKA
15 hlasov
28
Pavel Marko, NK/NEKA
15 hlasov
29
Daniel Karas, SMER - SD, REPUBLIKA
15 hlasov
30
Csilla Droppová, NEKA
14 hlasov
31
Martina Kubišová, NEKA
14 hlasov
32
Erika Karová, NEKA
14 hlasov
33
Matúš Mistrík, NK/NEKA
13 hlasov
34
Matúš Molitoris, NEKA
13 hlasov
35
Kristína Cibuľová Kubašková, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
36
Maroš Lacko, Hlas - sociálna demokracia
12 hlasov
37
Martin Adamec, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
11 hlasov
38
Ivan Kostúr, KSS
10 hlasov
39
Andrea Dolinská, NEKA
10 hlasov
40
Marcel Mojžiš, ODS - Občianski demokrati...
9 hlasov
41
Marta Klačanová, SaS, KDH, Progresívne...
9 hlasov
42
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana (SĽS)
9 hlasov
43
Peter Podhorský, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
44
Martin Pechovský, Hlas - sociálna demokracia
9 hlasov
45
Michal Albert, KSS
9 hlasov
46
Juraj Pivka, Slovenská ľudová strana (SĽS)
8 hlasov
47
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
48
Roman Pšenák, SMER - SD, REPUBLIKA
7 hlasov
49
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
7 hlasov
50
Jaroslav Mazůrek, SME RODINA
7 hlasov
51
Karol Kováč, NEKA
7 hlasov
52
Zuzana Schlosserová, NK/NEKA
7 hlasov
53
Pavol Gregorčok, Hlas - sociálna demokracia
6 hlasov
54
Viktor Jedlička, SMER - SD, REPUBLIKA
6 hlasov
55
Radovan Sloboda, SaS, KDH, Progresívne...
6 hlasov
56
Ján Mizerák, SME RODINA
6 hlasov
57
Radoslav Petrík, NK/NEKA
5 hlasov
58
Peter Ušiak, NEKA
5 hlasov
59
Andrej Refka, Hlas - sociálna demokracia
5 hlasov
60
Peter Voskár, NK/NEKA
4 hlasov
61
Ján Pacek, SMER - SD, REPUBLIKA
4 hlasov
62
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
63
Janka Slaná, NEKA
4 hlasov
64
Miroslav Ivan, ODS - Občianski demokrati...
4 hlasov
65
Marta Medzihradská, NEKA
3 hlasov
66
Helena Straková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
67
Peter Plančík, KSS
3 hlasov
68
Jozef Lovás, SMER - SD, REPUBLIKA
3 hlasov
69
Elena Buksová, NEKA
3 hlasov
70
Marek Vyhnička, SNS
3 hlasov
71
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
72
Juraj Odor, NEKA
2 hlasov
73
Róbert Maťovčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
74
Branislav Vasilovčík, NK/NEKA
2 hlasov
75
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
76
Dana Lichá, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
77
Jana Krenn, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
78
Jaroslav Rusina, ZA ĽUDÍ
79
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
80
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
81
Rudolf Kapolka, SRDCE - SNJ - sv

Volebná účasť

68,58 %

Historický vývoj

29.10. 2022 68,58 %
04.11. 2017 1. kolo 54,33 %
23.11. 2013 2. kolo 35,14 %
09.11. 2013 1. kolo 31,52 %