Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
51,13%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
48,87%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
47,11%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
23,97%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
15,70%
Ondrej Binder NEKA
5,79%
Karol Konárik SNS
2,48%
Ladislav Fízik ASV
1,65%
Jaroslav Sekerka KSS
1,65%
Pavel Chovanec ÚSVIT
0,83%
Jozef Sásik SĽS
0,83%
Andrea Jenčíková NP
Emil Samko KĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
41 hlasov
2
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
41 hlasov
3
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
36 hlasov
4
Karol Konárik, SNS
34 hlasov
5
Iveta Majerová, NEKA
29 hlasov
6
Ľubomír Šesták, NEKA
28 hlasov
7
Peter Gogola, NEKA
27 hlasov
8
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
26 hlasov
9
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
22 hlasov
10
Ľubomír Motyčka, NEKA
21 hlasov
11
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
19 hlasov
12
Jaroslav Maslen, NEKA
19 hlasov
13
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
19 hlasov
14
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
18 hlasov
15
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
16 hlasov
16
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
16 hlasov
17
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
16 hlasov
18
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
15 hlasov
19
Michal Rusko, NEKA
14 hlasov
20
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
13 hlasov
21
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
13 hlasov
22
Branislav Slaný, NEKA
11 hlasov
23
Ján Chladný, KDS
10 hlasov
24
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
10 hlasov
25
Vladimír Sklenka, NEKA
10 hlasov
26
Jaroslav Kuracina, NEKA
10 hlasov
27
Martin Baník, KDS
9 hlasov
28
Daniela Baranová, MOST - HÍD
9 hlasov
29
Jaroslav Sekerka, KSS
9 hlasov
30
Miloš Horný, SMS
9 hlasov
31
Róbert Huran, NEKA
8 hlasov
32
Zdena Bienska, SĽS
7 hlasov
33
Ivan Kostúr, KSS
7 hlasov
34
Peter Rusnák, NEKA
7 hlasov
35
Pavol Svetlík, SNS
6 hlasov
36
Ľubomír Piterka, NEKA
6 hlasov
37
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
38
Jozef Sásik, SĽS
6 hlasov
39
Janka Slaná, NEKA
5 hlasov
40
Juraj Remšík, SMS
5 hlasov
41
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
42
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
43
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
4 hlasov
44
Simon Barth, SMS
4 hlasov
45
Peter Majerský, KSS
4 hlasov
46
Teodor Bindas, SMS
3 hlasov
47
Lukáš Ginič, SMS
3 hlasov
48
Karol Jadáš, KDS
3 hlasov
49
Svetozár Tomič, SMS
3 hlasov
50
Janka Slobodníková, SĽS
2 hlasov
51
Roman Štrba, SĽS
2 hlasov
52
Igor Ďurana, SĽS
2 hlasov
53
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
54
Ján Jambrich, SĽS
1 hlasov
55
Dana Hríbiková, OKS
1 hlasov
56
Igor Donoval, ASV
1 hlasov
57
Jaroslava Miklóšová, SMS
58
Milan Prašovský, SĽS
59
Augustín Richtárech, OKS
60
Vladimír Rosinský, SĽS
61
Andrej Sliacky, SMS
62
Jozef Smekal, NEKA

Volebná účasť

54,33
%
2017 1. kolo
35,14
%
2013 2. kolo
31,52
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 54,33%
2013 2. kolo 35,14%
2013 1. kolo 31,52%