vyberte rok
Čerínokres Banská Bystrica

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
54.15%
Marian Kotleba ĽSNS
20.98%
Igor Kašper NEKA
18.05%
Martin Juhaniak NEKA
4.88%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0.49%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0.49%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0.49%
Milan Urbáni SMS
0.49%
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

54,33
%
2017 1. kolo
35,14
%
2013 2. kolo
31,52
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 54,33%
2013 2. kolo 35,14%
2013 1. kolo 31,52%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubica Laššáková, SMER-SD
51 hlasov
2
Igor Kašper, NEKA
45 hlasov
3
Ondrej Lunter, NEKA
42 hlasov
4
Viera Dubačová, NEKA
41 hlasov
5
Ľubomír Motyčka, SMER-SD
41 hlasov
6
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
36 hlasov
7
Ján Šulaj, SMER-SD
36 hlasov
8
Jakub Gajdošík, SMER-SD
35 hlasov
9
Karol Konárik, SNS
30 hlasov
10
Katarína Belicová, NEKA
28 hlasov
11
Marcel Pecník, NEKA
27 hlasov
12
Marek Modranský, SMER-SD
27 hlasov
13
Martin Turčan, NEKA
24 hlasov
14
Pavel Trnka, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
15
Jaroslav Kuracina, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
16
Marek Kotleba, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
17
Ľudmila Priehodová, NEKA
22 hlasov
18
Matej Bučko, NEKA
21 hlasov
19
Peter Gogola, NEKA
21 hlasov
20
Daniel Karas, SMER-SD
21 hlasov
21
Milan Lichý, NEKA
18 hlasov
22
Daniela Kemková, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
23
Vladimír Sklenka, NEKA
15 hlasov
24
Pavol Bielik, NEKA
15 hlasov
25
Hubert Štoksa, NEKA
14 hlasov
26
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
27
Jana Orlická, NEKA
14 hlasov
28
Viera Krakovská, NEKA
14 hlasov
29
Ivan Saktor, NEKA
13 hlasov
30
Miroslav Ostrihoň, NEKA
12 hlasov
31
Matúš Molitoris, NEKA
11 hlasov
32
Erika Karová, NEKA
11 hlasov
33
Mário Vidák, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
34
Róbert Venéczi, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
35
Ján Šabo, SMER-SD
10 hlasov
36
Ivan Šabo, NEKA
10 hlasov
37
Miroslav Bálint, NEKA
9 hlasov
38
Vladimír Túry, ŠANCA
9 hlasov
39
Ivan Kostúr, KSS
8 hlasov
40
Juraj Remšík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
8 hlasov
41
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
8 hlasov
42
Jiří Pěč, NEKA
7 hlasov
43
Július Ernek, SNS
7 hlasov
44
Ivan Kotúček, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
45
Monika Geregová, MOST - HÍD
7 hlasov
46
Peter Sárinec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
47
Dominik Veselovský, SNS
6 hlasov
48
Ivan Uhrík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
49
Marián Adamják, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
50
Andrea Maková, NEKA
6 hlasov
51
Iveta Nosková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
52
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
53
Ladislav Topoľský, SMER-SD
5 hlasov
54
Jaroslav Sekerka, KSS
5 hlasov
55
Daniela Baranová, MOST - HÍD
5 hlasov
56
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
57
Ľubomír Kuracina, NAJ
4 hlasov
58
Dana Boháčiková, NP
4 hlasov
59
Milan Ševčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
60
Róbert Frnda, DOMA DOBRE
3 hlasov
61
Ján Gereg, SNS
3 hlasov
62
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
63
Marcela Gallová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
64
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
65
Marek Kliment, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
66
Roman Ružica, ŠANCA
2 hlasov
67
Zuzana Šerfőző, MOST - HÍD
2 hlasov
68
Miloš Vajs, NP
2 hlasov
69
Boris Virgula, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
70
Denisa Zaťková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
71
Milan Mikulec, MOST - HÍD
1 hlasov
72
Maroš Gera, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
73
Katarína Richterová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
74
Marek Rapčaniak, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
75
Anton Minárik, SME RODINA - Boris Kollár
76
Róbert Hrnčiar, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
77
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
78
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
79
Adam Kúkeľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
80
Ľudovít Szilágyi, MOST - HÍD