Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
61,64%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
23,29%
Štefan Surmánek ĽSNS
7,53%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
4,79%
Oliver Petrík JĽSS
1,37%
Jaroslav Džunko NEKA
0,68%
Jarmila Tkáčová SNS
0,68%
Róbert Bačinský NEKA
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Róbert Puci, SMER-SD
60 hlasov
2
Jozef Horváth, MOST - HÍD
53 hlasov
3
Marek Čižmár, NEKA
53 hlasov
4
Július Hajdu, SMER-SD
36 hlasov
5
Jana Mondiková, SMER-SD
34 hlasov
6
Rastislav Petrovič, SMER-SD
29 hlasov
7
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
8
Gejza Sačko, MOST - HÍD
19 hlasov
9
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
10
Karol Pataky, MOST - HÍD
18 hlasov
11
Slavomír Illeš, NEKA
17 hlasov
12
Štefan Duč, NEKA
17 hlasov
13
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
14
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
15
Peter Bačkovský, ŠKV
16 hlasov
16
Libuša Babuľaková, ŠKV
15 hlasov
17
Martin Galgoczy, NEKA
15 hlasov
18
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
19
Radoslav Rendeš, ŠKV
13 hlasov
20
Tichomír Kačo, ŠKV
13 hlasov
21
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
22
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
23
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
24
Peter Pandy, MOST - HÍD
12 hlasov
25
Edina Kocsisová, NEKA
11 hlasov
26
Gabriel Garanič, NEKA
11 hlasov
27
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
28
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
10 hlasov
29
Zoltán Mento, NEKA
10 hlasov
30
Michaela Ducárová, ŠKV
9 hlasov
31
Michal Magnes, SNS
8 hlasov
32
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
33
Jozef Gamrát, NEKA
7 hlasov
34
Ján Seman, ŠANCA
7 hlasov
35
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
36
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
37
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
38
Jozef Želinský, MOST - HÍD
5 hlasov
39
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
40
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
41
Milan Malý, KSS
5 hlasov
42
Gustáv Liszkai, SMER-SD
5 hlasov
43
Katarína Kasardová, KSS
5 hlasov
44
Antónia Hrabská, ŠKV
5 hlasov
45
Peter Bielek, SNS
5 hlasov
46
Marián Vanci, ŠKV
4 hlasov
47
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
48
Dionýz Szabó, ŠKV
3 hlasov
49
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
50
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
51
Štefan Kandráč, NP
3 hlasov
52
Csilla Bálintová, SMK-MKP
3 hlasov
53
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
54
Iveta Solomonová, KSS
2 hlasov
55
Peter Rico, MOST - HÍD
2 hlasov
56
Ján Juhász, MOST - HÍD
2 hlasov
57
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
58
Peter Figeľ, DS
2 hlasov
59
Csaba Furik, SMK-MKP
2 hlasov
60
Marta Hrobová, ÚSVIT
1 hlasov
61
Zoltán Ilko, SMK-MKP
1 hlasov
62
József Kopasz, SMK-MKP
1 hlasov
63
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
64
Terézia Stanková, NEKA
1 hlasov
65
Tibor Sáradi, SMK-MKP
66
Viktor Palko, MOST - HÍD
67
Alexander Kis-Géczi, NAJ
68
Adrian Haraszti, NAJ
69
István Takács, SMK-MKP

Volebná účasť

24,91
%
2017 1. kolo
19,80
%
2013 2. kolo
16,29
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,91%
2013 2. kolo 19,80%
2013 1. kolo 16,29%