Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
82,79%
Rudolf Bauer KDS
17,21%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
77,45%
Rudolf Bauer KDS
13,73%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
4,90%
Dominika Palaščáková NOVA
1,96%
Jaroslav Džunko NEKA
1,96%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Jozef Holečko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Róbert Puci, SMER - SD
32 hlasov
2
Juraj Sobek, SMER - SD
31 hlasov
3
Jozef Horváth, SMER - SD
30 hlasov
4
Štefan Duč, NEKA
30 hlasov
5
Štefan Tatranský, KSS
27 hlasov
6
Magdaléna Haburová, NEKA
27 hlasov
7
Rastislav Petrovič, SMER - SD
21 hlasov
8
Miroslav Tóth, SMER - SD
19 hlasov
9
Jana Mondiková, SMER - SD
19 hlasov
10
Vladimír Dvorový, SMER - SD
15 hlasov
11
Tichomír Kačo, NEKA
13 hlasov
12
Marián Kolesár, NEKA
11 hlasov
13
Tibor Jánošík, NOVA
10 hlasov
14
Juraj Selecký, NEKA
9 hlasov
15
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
16
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
17
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
9 hlasov
18
Michaela Kapustníková, NOVA
8 hlasov
19
František Kolbaský, ÚSVIT
7 hlasov
20
Terézia Kačová, NOVA
6 hlasov
21
Zlatica Čeplíková, NEKA
6 hlasov
22
Ľubomír Bulla, NEKA
6 hlasov
23
László Farkas, SMK-MKP
6 hlasov
24
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
25
Marek Čižmár, NEKA
5 hlasov
26
Juliana Pašková, NEKA
5 hlasov
27
František Tomko, NEKA
5 hlasov
28
Ladislav Bodnár, NEKA
5 hlasov
29
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
30
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
31
Peter Figeľ, DS
4 hlasov
32
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
33
Iveta Kohanová, NEKA
4 hlasov
34
Ladislav Illés, SMK-MKP
3 hlasov
35
Aneta Horváthová, EDS
3 hlasov
36
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
37
Gejza Gore, NEKA
3 hlasov
38
Ľubomír Princík, NEKA
3 hlasov
39
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
40
Martin Galgoczy, NEKA
3 hlasov
41
Ladislav Szilágyi, SaS
3 hlasov
42
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
43
Andrej Kocák, MS
2 hlasov
44
Martin Begala, NEKA
2 hlasov
45
Mikuláš Balog, EDS
2 hlasov
46
Igor Balog, SRÚS
2 hlasov
47
Vladimír Juroš, MS
2 hlasov
48
Jaroslav Konečný, NEKA
2 hlasov
49
Katarína Mischurová, NEKA
2 hlasov
50
Ján Tomáš, NEKA
2 hlasov
51
Ľudovít Tóth, SĽS
2 hlasov
52
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
53
Jaroslav Soták, NEKA
1 hlasov
54
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
55
Edita Anthony, SaS
1 hlasov
56
Pavel Szijjártó, SĽS
1 hlasov
57
Ján Lukáč, SMS
1 hlasov
58
Robert Engel, NEKA
1 hlasov
59
József Kopasz, SMK-MKP
1 hlasov
60
Miloš Kubica, NEKA
1 hlasov
61
Matúš Hada, KĽS
62
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
63
Csaba Furik, SMK-MKP
64
Miloš Ferko, NOVA
65
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
66
Mária Szuperák, SMK-MKP
67
Peter Pető, NEKA

Volebná účasť

24,91
%
2017 1. kolo
19,80
%
2013 2. kolo
16,29
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,91%
2013 2. kolo 19,80%
2013 1. kolo 16,29%