Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
50,46%
Marian Kotleba ĽSNS
26,39%
Igor Kašper NEKA
12,04%
Martin Juhaniak NEKA
4,17%
Jozef Šimko NEKA
1,85%
Milan Urbáni SMS
1,85%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1,39%
Miroslav Gálik NAS
0,93%
Pavel Greksa NEKA
0,46%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0,46%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Jozef Sásik SĽSAH
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Šimko, NEKA
88 hlasov
2
Michal Bagačka, SMER-SD
74 hlasov
3
Peter Mináč, SMER-SD
68 hlasov
4
Ivan Hazucha, SMER-SD
60 hlasov
5
Dušan Hlinka, SMER-SD
38 hlasov
6
Miroslava Vargová, NEKA
34 hlasov
7
Stanislava Zvarová, SMER-SD
32 hlasov
8
Peter Juhász, SMK-MKP
29 hlasov
9
Stanislav Krahulec, NEKA
28 hlasov
10
Katarína Moncoľová, NEKA
27 hlasov
11
Aneta Vargicová, SNS
26 hlasov
12
Ján Lichanec, NEKA
22 hlasov
13
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
14
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
15
Ferenc Auxt, SMK-MKP
21 hlasov
16
Lukáš Kvietok, SMER-SD
20 hlasov
17
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
18
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
17 hlasov
19
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
20
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
21
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
16 hlasov
22
Ladislav Rigó, SMK-MKP
15 hlasov
23
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
24
Roman Lebeda, NEKA
14 hlasov
25
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
13 hlasov
26
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
27
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
12 hlasov
28
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
12 hlasov
29
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
11 hlasov
30
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
31
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
8 hlasov
32
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
33
Vojtech Menyhárt, NEKA
8 hlasov
34
Alena Pivovarčiová, NP
7 hlasov
35
Róbert Čipka, KSS
7 hlasov
36
Miroslava Grendelová, KSS
6 hlasov
37
Csaba Csízi, MOST - HÍD
5 hlasov
38
Anatolij Jefimov, KSS
4 hlasov
39
Aladár Bari, MOST - HÍD
3 hlasov
40
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
41
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
42
Ladislav Lang, MOST - HÍD
3 hlasov
43
Zdenek Očovan, NAJ
3 hlasov
44
Vojtech Kökény, SRK
2 hlasov
45
Martin Pliešovský, SNS
2 hlasov
46
Vojtech Szajkó, SRK
47
Gejza Mede, NEKA
48
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
49
Štefan Vavrek, MOST - HÍD

Volebná účasť

46,00
%
2017 1. kolo
28,13
%
2013 2. kolo
25,48
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 46,00%
2013 2. kolo 28,13%
2013 1. kolo 25,48%