Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
51,16%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
48,84%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
66,67%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
20,18%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
8,77%
Karol Konárik SNS
1,75%
Ondrej Binder NEKA
0,88%
Emil Samko KĽS
0,88%
Pavel Chovanec ÚSVIT
0,88%
Ladislav Fízik ASV
Andrea Jenčíková NP
Jaroslav Sekerka KSS
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
53 hlasov
2
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
46 hlasov
3
Dušan Širák, KSS
35 hlasov
4
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
34 hlasov
5
Jozef Šimko, NEKA
33 hlasov
6
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
28 hlasov
7
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
28 hlasov
8
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
20 hlasov
9
Peter Juhász, SMK-MKP
15 hlasov
10
Aneta Vargicová, SNS
13 hlasov
11
František Auxt, SMK-MKP
11 hlasov
12
Dušan Faško, KSS
10 hlasov
13
Jaroslav Suja, NEKA
10 hlasov
14
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
8 hlasov
15
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
16
Ján Antal, ÚSVIT
7 hlasov
17
Tibor Lukáčka, ASV
7 hlasov
18
Jana Uhrinová, SNS
7 hlasov
19
Silvia Vargová, MOST - HÍD
7 hlasov
20
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
7 hlasov
21
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
7 hlasov
22
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
23
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
24
Samuel Zubo, KSS
6 hlasov
25
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
26
Ladislav Lang, MOST - HÍD
5 hlasov
27
Jozef Pupala, KSS
5 hlasov
28
Vojtech Szajkó, NEKA
4 hlasov
29
Ladislav Rigó, SMK-MKP
4 hlasov
30
Helena Krauszová, SMS
4 hlasov
31
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
32
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
33
Romana Antalová, ÚSVIT
3 hlasov
34
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
3 hlasov
35
Peter Vetrák, SĽS
3 hlasov
36
Tibor Balog, SMS
2 hlasov
37
Zoltán Bán, SMK-MKP
2 hlasov
38
Veronika Rízová, KSS
2 hlasov
39
Renáta Puhlová, PD
2 hlasov
40
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
41
Vojtech Kökény, SRK
1 hlasov
42
Csaba Horváth, NEKA
1 hlasov
43
Katarína Horváth, KĽS
44
Peter Vraniak, ÚSVIT
45
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
46
Ján Hiraj, NP
47
Anna Kekeňáková, KSS

Volebná účasť

46,00
%
2017 1. kolo
28,13
%
2013 2. kolo
25,48
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 46,00%
2013 2. kolo 28,13%
2013 1. kolo 25,48%