vyberte rok
Čerenčanyokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
50.46%
Marian Kotleba ĽSNS
26.39%
Igor Kašper NEKA
12.04%
Martin Juhaniak NEKA
4.17%
Jozef Šimko NEKA
1.85%
Milan Urbáni SMS
1.85%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1.39%
Miroslav Gálik NAS
0.93%
Pavel Greksa NEKA
0.46%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0.46%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Jozef Sásik SĽSAH
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

46
%
2017 1. kolo
28,13
%
2013 2. kolo
25,48
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 46%
2013 2. kolo 28,13%
2013 1. kolo 25,48%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Šimko, NEKA
88 hlasov
2
Michal Bagačka, SMER-SD
74 hlasov
3
Peter Mináč, SMER-SD
68 hlasov
4
Ivan Hazucha, SMER-SD
60 hlasov
5
Dušan Hlinka, SMER-SD
38 hlasov
6
Miroslava Vargová, NEKA
34 hlasov
7
Stanislava Zvarová, SMER-SD
32 hlasov
8
Peter Juhász, SMK-MKP
29 hlasov
9
Stanislav Krahulec, NEKA
28 hlasov
10
Katarína Moncoľová, NEKA
27 hlasov
11
Aneta Vargicová, SNS
26 hlasov
12
Ján Lichanec, NEKA
22 hlasov
13
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
14
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
15
Ferenc Auxt, SMK-MKP
21 hlasov
16
Lukáš Kvietok, SMER-SD
20 hlasov
17
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
18
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
17 hlasov
19
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
20
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
21
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
16 hlasov
22
Ladislav Rigó, SMK-MKP
15 hlasov
23
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
24
Roman Lebeda, NEKA
14 hlasov
25
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
13 hlasov
26
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
27
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
12 hlasov
28
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
12 hlasov
29
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
11 hlasov
30
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
31
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
8 hlasov
32
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
33
Vojtech Menyhárt, NEKA
8 hlasov
34
Alena Pivovarčiová, NP
7 hlasov
35
Róbert Čipka, KSS
7 hlasov
36
Miroslava Grendelová, KSS
6 hlasov
37
Csaba Csízi, MOST - HÍD
5 hlasov
38
Anatolij Jefimov, KSS
4 hlasov
39
Aladár Bari, MOST - HÍD
3 hlasov
40
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
41
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
42
Ladislav Lang, MOST - HÍD
3 hlasov
43
Zdenek Očovan, NAJ
3 hlasov
44
Vojtech Kökény, SRK
2 hlasov
45
Martin Pliešovský, SNS
2 hlasov
46
Vojtech Szajkó, SRK
47
Gejza Mede, NEKA
48
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
49
Štefan Vavrek, MOST - HÍD