Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SMER - SD, Hlas - sociálna...
68,41%
Peter Máťoš KDH, SaS, OKS, DOBRÁ VOĽBA a...
17,54%
Adrián Mikuš NEKA
4,93%
Anton Kysel ĽS Naše Slovensko
4,35%
Miroslav Magdech REPUBLIKA
3,48%
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,30%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľuboš Žiško, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
400 hlasov
2
Zuzana Baková, SMER - SD, Hlas - sociálna...
133 hlasov
3
Petra Hajšelová, SMER - SD, Hlas - sociálna...
119 hlasov
4
Richard Takáč, SMER - SD, Hlas - sociálna...
118 hlasov
5
Eleonóra Porubcová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
104 hlasov
6
Jozef Stopka, SMER - SD, Hlas - sociálna...
99 hlasov
7
Dominika Vážna, SMER - SD, Hlas - sociálna...
92 hlasov
8
Emil Divéky, SMER - SD, Hlas - sociálna...
91 hlasov
9
Michal Ďureje, NEKA
88 hlasov
10
Viera Beňová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
88 hlasov
11
Michal Gogola, SMER - SD, Hlas - sociálna...
81 hlasov
12
Ján Daňo, SMER - SD, Hlas - sociálna...
80 hlasov
13
Dušan Šimka, NEKA
69 hlasov
14
Ladislav Smatana, NEKA
64 hlasov
15
František Tám, SMER - SD, Hlas - sociálna...
63 hlasov
16
Peter Švajlenka, Slovenský PATRIOT
62 hlasov
17
Miroslav Žiak, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
59 hlasov
18
Boris Vanek, SMER - SD, Hlas - sociálna...
58 hlasov
19
Katarína Svobodová, NEKA
56 hlasov
20
Peter Oulehle, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
54 hlasov
21
Ján Kuchárik, REPUBLIKA
52 hlasov
22
Ivan Porubec, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
50 hlasov
23
Marek Borik, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
47 hlasov
24
Monika Pekárová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
45 hlasov
25
Radoslav Škraban, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
41 hlasov
26
Ambróz Jamriško, NEKA
38 hlasov
27
Ladislav Procházka, NEKA
38 hlasov
28
Mária Šramková, NEKA
38 hlasov
29
Natália Svítková, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
38 hlasov
30
Silvia Bošnovičová, NEKA
37 hlasov
31
Marek Mokrý, Progresívne Slovensko
37 hlasov
32
Tomáš Tines, NEKA
36 hlasov
33
Zuzana Hujsiová, NEKA
35 hlasov
34
Silvia Grúberová, NEKA
32 hlasov
35
Tomáš Šujan, NEKA
31 hlasov
36
Martin Drozd, NEKA
31 hlasov
37
Radovan Mišeje, ĽS Naše Slovensko
30 hlasov
38
Michal Dobiš, NEKA
30 hlasov
39
Branislav Doboš, REPUBLIKA
29 hlasov
40
Michaela Brunclíková, NEKA
28 hlasov
41
Alojz Vlčko, NEKA
27 hlasov
42
Helena Dadíková, NEKA
26 hlasov
43
Vladimír Revický, REPUBLIKA
26 hlasov
44
Juraj Leporis, NEKA
26 hlasov
45
Eva Hodásová, KSS
25 hlasov
46
Marta Gaplovská, Hnutie ONÁS
25 hlasov
47
Viera Mrázová, NEKA
24 hlasov
48
Radoslav Iždinský, NEKA
23 hlasov
49
Igor Sojka, KSS
22 hlasov
50
Ľuboš Jelačič, NEKA
21 hlasov
51
Ivor Husár, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
18 hlasov
52
Dana Škrabáková, Hnutie ONÁS
17 hlasov
53
Katarína Ivaničová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
17 hlasov
54
Jozef Meluš, Slovenské Hnutie Obrody
17 hlasov
55
Miroslav Ertel, DS
14 hlasov
56
Branislav Ondruška, DOMOV-NS
13 hlasov
57
Andrea Filt, DS
13 hlasov
58
Róbert Hekl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
10 hlasov
59
Tibor Šovčík, Slovenské Hnutie Obrody
10 hlasov
60
Juraj Gordan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
9 hlasov

Volebná účasť

56,28 %

Historický vývoj

29.10. 2022 56,28 %
04.11. 2017 1. kolo 28,73 %
09.11. 2013 1. kolo 14,44 %