Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
52,78%
Rudolf Bauer KDS
47,22%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
46,94%
Rudolf Bauer KDS
32,65%
Lukáš Sisák KSS
8,16%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
4,08%
Dominika Palaščáková NOVA
2,04%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,04%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,04%
Jozef Holečko NEKA
2,04%
Jaroslav Džunko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
21 hlasov
2
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
3
Juraj Sobek, SMER - SD
16 hlasov
4
Vladimír Dvorový, SMER - SD
15 hlasov
5
Jana Mondiková, SMER - SD
12 hlasov
6
Andrej Kocák, MS
11 hlasov
7
Tichomír Kačo, NEKA
11 hlasov
8
Rastislav Petrovič, SMER - SD
11 hlasov
9
Ladislav Bodnár, NEKA
10 hlasov
10
Štefan Tatranský, KSS
9 hlasov
11
Róbert Puci, SMER - SD
9 hlasov
12
Juraj Selecký, NEKA
8 hlasov
13
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
14
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
15
Juliana Pašková, NEKA
6 hlasov
16
Miroslav Tóth, SMER - SD
6 hlasov
17
Robert Engel, NEKA
6 hlasov
18
Jozef Horváth, SMER - SD
5 hlasov
19
Jaroslav Soták, NEKA
5 hlasov
20
František Tomko, NEKA
5 hlasov
21
Štefan Duč, NEKA
5 hlasov
22
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
23
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
24
Marián Kolesár, NEKA
4 hlasov
25
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
26
Ľubomír Bulla, NEKA
3 hlasov
27
Martin Begala, NEKA
3 hlasov
28
Miloš Kubica, NEKA
3 hlasov
29
Tibor Jánošík, NOVA
2 hlasov
30
Magdaléna Haburová, NEKA
2 hlasov
31
Martin Galgoczy, NEKA
2 hlasov
32
Peter Figeľ, DS
2 hlasov
33
Miloš Ferko, NOVA
2 hlasov
34
Zlatica Čeplíková, NEKA
2 hlasov
35
Edita Anthony, SaS
2 hlasov
36
Michaela Kapustníková, NOVA
2 hlasov
37
Ladislav Szilágyi, SaS
2 hlasov
38
František Kolbaský, ÚSVIT
2 hlasov
39
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
40
Aneta Horváthová, EDS
1 hlasov
41
Terézia Kačová, NOVA
1 hlasov
42
Iveta Kohanová, NEKA
1 hlasov
43
Ján Lukáč, SMS
1 hlasov
44
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
45
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
46
Igor Balog, SRÚS
47
Mikuláš Balog, EDS
48
László Farkas, SMK-MKP
49
Gejza Gore, NEKA
50
Csaba Furik, SMK-MKP
51
Ľudovít Tóth, SĽS
52
Ján Tomáš, NEKA
53
Mária Szuperák, SMK-MKP
54
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
55
Ľubomír Princík, NEKA
56
Peter Pető, NEKA
57
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
58
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
59
Katarína Mischurová, NEKA
60
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
61
József Kopasz, SMK-MKP
62
Jaroslav Konečný, NEKA
63
Vladimír Juroš, MS
64
Ladislav Illés, SMK-MKP
65
Pavel Szijjártó, SĽS
66
Matúš Hada, KĽS
67
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko

Volebná účasť

21,66
%
2017 1. kolo
8,75
%
2013 2. kolo
13,80
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,66%
2013 2. kolo 8,75%
2013 1. kolo 13,80%