Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Pukan REPUBLIKA
42,06%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
23,83%
Milan Belica NEKA
14,72%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
7,01%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
3,04%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,57%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2,57%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,87%
Martin Kusenda NEKA
1,64%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,47%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,23%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Pukan, REPUBLIKA
119 hlasov
2
Jana Pukanová, REPUBLIKA
93 hlasov
3
Štefan Korman, NEKA
65 hlasov
4
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
48 hlasov
5
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
44 hlasov
6
Peter Oremus, NEKA
43 hlasov
7
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
43 hlasov
8
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
37 hlasov
9
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
35 hlasov
10
Jozef Dvonč, NEKA
35 hlasov
11
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
34 hlasov
12
Štefan Štefek, NEKA
33 hlasov
13
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
31 hlasov
14
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
28 hlasov
15
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
27 hlasov
16
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
27 hlasov
17
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
27 hlasov
18
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
27 hlasov
19
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
26 hlasov
20
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
25 hlasov
21
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
25 hlasov
22
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
24 hlasov
23
Ľubomír Moravčík, NEKA
23 hlasov
24
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
22 hlasov
25
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
22 hlasov
26
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
27
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
21 hlasov
28
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
21 hlasov
29
Šimon Kónya, NEKA
21 hlasov
30
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
31
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
19 hlasov
32
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
19 hlasov
33
Martin Balko, Progresívne Slovensko
19 hlasov
34
Marta Rácová, NEKA
18 hlasov
35
Igor Husár, REPUBLIKA
18 hlasov
36
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
18 hlasov
37
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
17 hlasov
38
Peter Košťál, NEKA
17 hlasov
39
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
40
Peter Božík, Hnutie ONÁS
16 hlasov
41
Peter Andel, Progresívne Slovensko
16 hlasov
42
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
16 hlasov
43
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
16 hlasov
44
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
45
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
15 hlasov
46
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
15 hlasov
47
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
14 hlasov
48
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
14 hlasov
49
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
50
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
51
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
52
Erik Blaško, NK/NEKA
13 hlasov
53
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
13 hlasov
54
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
55
Martin Bóri, REPUBLIKA
13 hlasov
56
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
13 hlasov
57
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
13 hlasov
58
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
12 hlasov
59
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
60
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
61
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
12 hlasov
62
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
63
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
12 hlasov
64
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
12 hlasov
65
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
66
Jarmila Králová, NEKA
12 hlasov
67
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
12 hlasov
68
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
11 hlasov
69
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
11 hlasov
70
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
11 hlasov
71
Martin Čepček, ŽIVOT
11 hlasov
72
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
10 hlasov
73
Pavol Mada, NEKA
10 hlasov
74
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
75
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
10 hlasov
76
Ladislav Turba, NEKA
10 hlasov
77
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
9 hlasov
78
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
9 hlasov
79
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
9 hlasov
80
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
8 hlasov
81
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
8 hlasov
82
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
8 hlasov
83
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8 hlasov
84
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
8 hlasov
85
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
8 hlasov
86
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8 hlasov
87
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
8 hlasov
88
Peter Paučo, NK/NEKA
7 hlasov
89
Peter Šedovič, NK/NEKA
7 hlasov
90
Milan Chmelár, NEKA
7 hlasov
91
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
7 hlasov
92
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
7 hlasov
93
Darina Zlatošová, NK/NEKA
7 hlasov
94
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
95
Juraj Švarc, NEKA
6 hlasov
96
Soňa Ďuríková, NEKA
6 hlasov
97
Martin Skovajsa, NEKA
5 hlasov
98
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
5 hlasov
99
Lívia Šumichrastová, NEKA
5 hlasov
100
Dušan Tóth, NEKA
5 hlasov
101
Radoslav Kriváček, NEKA
4 hlasov
102
Miloš Macho, NK/NEKA
4 hlasov
103
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
3 hlasov
104
Oľga Paučová, NK/NEKA
3 hlasov
105
Miroslav Gut, NEKA
3 hlasov
106
Juraj Vízy, NK/NEKA
1 hlasov

Volebná účasť

57,33 %

Historický vývoj

29.10. 2022 57,33 %
04.11. 2017 1. kolo 25,36 %
23.11. 2013 2. kolo 17,20 %
09.11. 2013 1. kolo 13,33 %