Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Milan Belica SMER - SD
86,36%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
13,64%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
69,61%
Peter Oremus NEKA
15,69%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
11,76%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
2,94%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
Robert Dick MS
Viliam Mokraň KĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
56 hlasov
2
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
29 hlasov
3
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
28 hlasov
4
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
26 hlasov
5
Peter Oremus, NEKA
24 hlasov
6
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
23 hlasov
7
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
23 hlasov
8
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
21 hlasov
9
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
19 hlasov
10
Eva Antošová, SNS
19 hlasov
11
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
19 hlasov
12
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
17 hlasov
13
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
17 hlasov
14
Andrea Samková, KĽS
16 hlasov
15
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
15 hlasov
16
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
15 hlasov
17
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
14 hlasov
18
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
12 hlasov
19
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
12 hlasov
20
Anna Čagalová, SNS
10 hlasov
21
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
22
Stanislav Hamar, SNS
9 hlasov
23
Ivan Habiňák, SNS
9 hlasov
24
Milan Greguš, SNS
9 hlasov
25
Martin Mikuláš, SNS
9 hlasov
26
Miloslav Horka, SNS
8 hlasov
27
Jozef Čapla, SNS
8 hlasov
28
Oľga Froncová, SNS
7 hlasov
29
Vladimír Lauko, SNS
7 hlasov
30
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
31
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
6 hlasov
32
Juraj Gajdoš, SNS
6 hlasov
33
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
6 hlasov
34
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
6 hlasov
35
Milan Chalachan, SMS
5 hlasov
36
Jaroslav Lopata, KSS
5 hlasov
37
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
38
Ladislav Prešinský, NEKA
5 hlasov
39
Marta Miklošková, KDS
4 hlasov
40
Pavol Otepka, ASV
4 hlasov
41
Peter Spišiak, NaS - ns
4 hlasov
42
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
43
Dušan Janek, KSS
4 hlasov
44
Miloslav Slováčik, NaS - ns
3 hlasov
45
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
46
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
47
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
48
Viliam Mokraň, KĽS
3 hlasov
49
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
50
Juraj Uhrín, SĽS
3 hlasov
51
Vladislav Borík, SOĽ
3 hlasov
52
Pavol Leštinský, KSS
3 hlasov
53
Milena Candráková, KSS
3 hlasov
54
Jaroslav Lörinčík, KSS
3 hlasov
55
Ivana Matušková, SMS
3 hlasov
56
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
57
Anton Žikla, KSS
3 hlasov
58
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
59
Róbert Balkó, SMK-MKP
2 hlasov
60
Eduard Kolesár, ASV
2 hlasov
61
Pavol Dávid, SMS
2 hlasov
62
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
2 hlasov
63
Ondrej Ňorba, KSS
2 hlasov
64
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
2 hlasov
65
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
66
Lenka Slováčiková, NaS - ns
1 hlasov
67
Ján Kollár, KSS
1 hlasov
68
Miroslav Timko, KSS
1 hlasov
69
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
1 hlasov
70
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
71
Oľga Otrasová, KSS
72
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
73
Jozef Šiška, KSS

Volebná účasť

25,36
%
2017 1. kolo
17,20
%
2013 2. kolo
13,33
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,36%
2013 2. kolo 17,20%
2013 1. kolo 13,33%