Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
68,39%
Rudolf Bauer KDS
31,61%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
65,05%
Rudolf Bauer KDS
16,02%
Dominika Palaščáková NOVA
7,28%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,88%
Lukáš Sisák KSS
3,88%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,46%
Jaroslav Džunko NEKA
0,97%
Jozef Holečko NEKA
0,97%
Ivan Kuhn OKS
0,49%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Duč, NEKA
164 hlasov
2
Marek Čižmár, NEKA
135 hlasov
3
Jana Mondiková, SMER - SD
113 hlasov
4
Róbert Puci, SMER - SD
112 hlasov
5
Iveta Kohanová, NEKA
106 hlasov
6
Juraj Sobek, SMER - SD
100 hlasov
7
Miroslav Tóth, SMER - SD
87 hlasov
8
Miloš Kubica, NEKA
80 hlasov
9
Vladimír Dvorový, SMER - SD
47 hlasov
10
Rastislav Petrovič, SMER - SD
42 hlasov
11
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
28 hlasov
12
Terézia Kačová, NOVA
27 hlasov
13
Štefan Tatranský, KSS
23 hlasov
14
Juraj Selecký, NEKA
22 hlasov
15
Marián Kolesár, NEKA
17 hlasov
16
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
17
Juliana Pašková, NEKA
13 hlasov
18
Martin Begala, NEKA
12 hlasov
19
Jozef Horváth, SMER - SD
10 hlasov
20
Martin Galgoczy, NEKA
9 hlasov
21
Gejza Gore, NEKA
8 hlasov
22
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
23
Jaroslav Soták, NEKA
7 hlasov
24
Zlatica Čeplíková, NEKA
6 hlasov
25
Peter Figeľ, DS
6 hlasov
26
František Tomko, NEKA
6 hlasov
27
Tichomír Kačo, NEKA
6 hlasov
28
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
6 hlasov
29
Ľubomír Bulla, NEKA
5 hlasov
30
Magdaléna Haburová, NEKA
5 hlasov
31
Ladislav Szilágyi, SaS
5 hlasov
32
Ľubomír Princík, NEKA
4 hlasov
33
Ján Lukáč, SMS
4 hlasov
34
Ladislav Bodnár, NEKA
4 hlasov
35
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
36
Jaroslav Konečný, NEKA
3 hlasov
37
Andrej Kocák, MS
3 hlasov
38
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
39
Miloš Ferko, NOVA
3 hlasov
40
Vladimír Juroš, MS
3 hlasov
41
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
42
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
43
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
44
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
45
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
46
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
47
Matúš Hada, KĽS
2 hlasov
48
Katarína Mischurová, NEKA
2 hlasov
49
József Kopasz, SMK-MKP
2 hlasov
50
Pavel Szijjártó, SĽS
2 hlasov
51
Michaela Kapustníková, NOVA
2 hlasov
52
Peter Pető, NEKA
2 hlasov
53
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
54
Robert Engel, NEKA
2 hlasov
55
Igor Balog, SRÚS
1 hlasov
56
Mikuláš Balog, EDS
1 hlasov
57
Ľudovít Tóth, SĽS
1 hlasov
58
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
1 hlasov
59
Edita Anthony, SaS
1 hlasov
60
Ladislav Illés, SMK-MKP
1 hlasov
61
František Kolbaský, ÚSVIT
1 hlasov
62
László Farkas, SMK-MKP
1 hlasov
63
Aneta Horváthová, EDS
64
Ján Tomáš, NEKA
65
Mária Szuperák, SMK-MKP
66
Csaba Furik, SMK-MKP
67
Tibor Jánošík, NOVA

Volebná účasť

30,13
%
2017 1. kolo
15,86
%
2013 2. kolo
24,05
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,13%
2013 2. kolo 15,86%
2013 1. kolo 24,05%