Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
25,40%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
25,40%
Milan Belica NEKA
19,14%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
12,34%
Martin Kusenda NEKA
5,72%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4,65%
Renáta Kolenčíková NEKA
4,29%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,15%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,54%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,18%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,18%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
355 hlasov
2
Štefan Štefek, NEKA
143 hlasov
3
Peter Andel, Progresívne Slovensko
89 hlasov
4
Martin Skovajsa, NEKA
88 hlasov
5
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
85 hlasov
6
Peter Oremus, NEKA
73 hlasov
7
Štefan Korman, NEKA
70 hlasov
8
Jozef Dvonč, NEKA
69 hlasov
9
Ladislav Turba, NEKA
67 hlasov
10
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
51 hlasov
11
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
51 hlasov
12
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
48 hlasov
13
Šimon Kónya, NEKA
47 hlasov
14
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
45 hlasov
15
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
42 hlasov
16
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
42 hlasov
17
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
41 hlasov
18
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
41 hlasov
19
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
41 hlasov
20
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
39 hlasov
21
Ľubomír Moravčík, NEKA
38 hlasov
22
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
36 hlasov
23
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
35 hlasov
24
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
32 hlasov
25
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
30 hlasov
26
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
30 hlasov
27
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
29 hlasov
28
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
28 hlasov
29
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
28 hlasov
30
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
28 hlasov
31
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
28 hlasov
32
Miroslav Gut, NEKA
27 hlasov
33
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
25 hlasov
34
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
24 hlasov
35
Peter Košťál, NEKA
24 hlasov
36
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
24 hlasov
37
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
23 hlasov
38
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
23 hlasov
39
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
22 hlasov
40
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
22 hlasov
41
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
21 hlasov
42
Martin Balko, Progresívne Slovensko
21 hlasov
43
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
44
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
20 hlasov
45
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
19 hlasov
46
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
18 hlasov
47
Lívia Šumichrastová, NEKA
18 hlasov
48
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
18 hlasov
49
Martin Čepček, ŽIVOT
18 hlasov
50
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
17 hlasov
51
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
16 hlasov
52
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
53
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
16 hlasov
54
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
16 hlasov
55
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
15 hlasov
56
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
15 hlasov
57
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
14 hlasov
58
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
14 hlasov
59
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
14 hlasov
60
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
14 hlasov
61
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
13 hlasov
62
Soňa Ďuríková, NEKA
12 hlasov
63
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
64
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
65
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
11 hlasov
66
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
10 hlasov
67
Erik Blaško, NK/NEKA
10 hlasov
68
Peter Božík, Hnutie ONÁS
10 hlasov
69
Jarmila Králová, NEKA
9 hlasov
70
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
9 hlasov
71
Marta Rácová, NEKA
9 hlasov
72
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
9 hlasov
73
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
9 hlasov
74
Peter Šedovič, NK/NEKA
9 hlasov
75
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
9 hlasov
76
Peter Pukan, REPUBLIKA
9 hlasov
77
Juraj Švarc, NEKA
8 hlasov
78
Darina Zlatošová, NK/NEKA
8 hlasov
79
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8 hlasov
80
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
8 hlasov
81
Martin Bóri, REPUBLIKA
7 hlasov
82
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
83
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
7 hlasov
84
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
7 hlasov
85
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
6 hlasov
86
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
6 hlasov
87
Jana Pukanová, REPUBLIKA
6 hlasov
88
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6 hlasov
89
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
6 hlasov
90
Miloš Macho, NK/NEKA
5 hlasov
91
Peter Paučo, NK/NEKA
5 hlasov
92
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
5 hlasov
93
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
94
Oľga Paučová, NK/NEKA
5 hlasov
95
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
96
Pavol Mada, NEKA
4 hlasov
97
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
4 hlasov
98
Dušan Tóth, NEKA
4 hlasov
99
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
4 hlasov
100
Milan Chmelár, NEKA
4 hlasov
101
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
102
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
103
Juraj Vízy, NK/NEKA
2 hlasov
104
Igor Husár, REPUBLIKA
2 hlasov
105
Radoslav Kriváček, NEKA
1 hlasov
106
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
1 hlasov

Volebná účasť

63,72 %

Historický vývoj

29.10. 2022 63,72 %
04.11. 2017 1. kolo 27,88 %
23.11. 2013 2. kolo 13,97 %
09.11. 2013 1. kolo 12,41 %