Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
89,43%
Milan Belica SMER - SD
10,57%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
77,06%
Milan Belica SMER - SD
19,27%
Peter Oremus NEKA
2,75%
Robert Dick MS
0,92%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
Viliam Mokraň KĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Róbert Balkó, SMK-MKP
64 hlasov
2
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
50 hlasov
3
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
23 hlasov
4
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
19 hlasov
5
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
18 hlasov
6
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
7
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
12 hlasov
8
Peter Oremus, NEKA
12 hlasov
9
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
10
Ladislav Prešinský, NEKA
11 hlasov
11
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
12
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
13
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
14
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
9 hlasov
15
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
16
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
8 hlasov
17
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
18
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
8 hlasov
19
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
8 hlasov
20
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
21
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
7 hlasov
22
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
6 hlasov
23
Eva Antošová, SNS
5 hlasov
24
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
5 hlasov
25
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
26
Pavol Dávid, SMS
5 hlasov
27
Vladislav Borík, SOĽ
4 hlasov
28
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
4 hlasov
29
Marta Miklošková, KDS
4 hlasov
30
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
4 hlasov
31
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
4 hlasov
32
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
4 hlasov
33
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
3 hlasov
34
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
35
Miloslav Horka, SNS
3 hlasov
36
Jozef Čapla, SNS
3 hlasov
37
Anna Čagalová, SNS
3 hlasov
38
Milena Candráková, KSS
3 hlasov
39
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
3 hlasov
40
Juraj Gajdoš, SNS
3 hlasov
41
Miloslav Slováčik, NaS - ns
3 hlasov
42
Pavol Leštinský, KSS
3 hlasov
43
Pavol Otepka, ASV
3 hlasov
44
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
3 hlasov
45
Andrea Samková, KĽS
3 hlasov
46
Viliam Mokraň, KĽS
2 hlasov
47
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
2 hlasov
48
Oľga Otrasová, KSS
2 hlasov
49
Lenka Slováčiková, NaS - ns
2 hlasov
50
Peter Spišiak, NaS - ns
2 hlasov
51
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
2 hlasov
52
Miroslav Timko, KSS
2 hlasov
53
Anton Žikla, KSS
2 hlasov
54
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
2 hlasov
55
Milan Chalachan, SMS
2 hlasov
56
Ján Kollár, KSS
2 hlasov
57
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
2 hlasov
58
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
2 hlasov
59
Vladimír Lauko, SNS
2 hlasov
60
Jaroslav Lörinčík, KSS
1 hlasov
61
Dušan Janek, KSS
1 hlasov
62
Jaroslav Lopata, KSS
1 hlasov
63
Oľga Froncová, SNS
1 hlasov
64
Ivana Matušková, SMS
1 hlasov
65
Ivan Habiňák, SNS
1 hlasov
66
Milan Greguš, SNS
1 hlasov
67
Jozef Šiška, KSS
1 hlasov
68
Martin Mikuláš, SNS
69
Eduard Kolesár, ASV
70
Stanislav Hamar, SNS
71
Ondrej Ňorba, KSS
72
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
73
Juraj Uhrín, SĽS

Volebná účasť

27,88
%
2017 1. kolo
13,97
%
2013 2. kolo
12,41
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,88%
2013 2. kolo 13,97%
2013 1. kolo 12,41%