Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
50,00%
Milan Belica NEKA
37,50%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
5,36%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,79%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,79%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,89%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,89%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
0,89%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,89%
Martin Kusenda NEKA
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Helena Bohátová, SMER - SD, SNS
50 hlasov
2
Marek Oremus, SMER - SD, SNS
40 hlasov
3
Branislav Becík, Hlas - sociálna demokracia,...
37 hlasov
4
Tibor Matuška, SMER - SD, SNS
37 hlasov
5
Ladislav Marenčák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
35 hlasov
6
Ingrid Ujváriová, Hlas - sociálna demokracia,...
25 hlasov
7
Igor Bartovič, SMER - SD, SNS
23 hlasov
8
Ladislav Hamran, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
20 hlasov
9
Karol Borik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
19 hlasov
10
Jaroslava Bernátová, SMER - SD, SNS
18 hlasov
11
Zoltán Danczi, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
12
Iveta Rajčániová, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
13
Ladislav Černák, SMER - SD, SNS
14 hlasov
14
Juraj Šimunek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
15
Marcel Filaga, NEKA
13 hlasov
16
Judita Laššáková, NEKA
11 hlasov
17
Monika Kolejáková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
18
Aurel Gális, SMER - SD, SNS
11 hlasov
19
Otokar Klein, NEKA
10 hlasov
20
Miroslav Juhász, SMER - SD, SNS
10 hlasov
21
Pavol Timko, REPUBLIKA
10 hlasov
22
Martin Starzyk, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
23
Peter Kováč, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
24
Daša Viszlayová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
25
Miloš Rybár, NEKA
8 hlasov
26
Marek Šimunek, NEKA
7 hlasov
27
Lukáš Kyselica, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7 hlasov
28
Denis Gondžala, REPUBLIKA
5 hlasov
29
Róbert Bartoš, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
30
Róbert Mészáros, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 hlasov
31
Richard Gajdoš, NEKA
4 hlasov
32
Stanislav Petráš, NEKA
4 hlasov
33
Oto Hlavatý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
4 hlasov
34
Alena Jaššová, REPUBLIKA
4 hlasov
35
Erik Kliment, NEKA
4 hlasov
36
Radovan Kuruc, REPUBLIKA
4 hlasov
37
Jozef Zaťko, NK/NEKA
4 hlasov
38
František Buda, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
39
Dušan Pukanec, NK/NEKA
3 hlasov
40
Marta Kasášová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
3 hlasov
41
Gabriel Katona, NEKA
3 hlasov
42
Milan Dobrovodský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasov
43
Peter Chmelo, REPUBLIKA
3 hlasov
44
Peter Podbehlý, NEKA
2 hlasov
45
Zuzana Peternai, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov
46
Michal Prešinský, REPUBLIKA
2 hlasov
47
Marián Tóth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov
48
Milan Španír, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
49
Helena Sláviková, Progresívne Slovensko
2 hlasov
50
Jaroslava Samuelová, Slovenské Hnutie Obrody
2 hlasov
51
Emil Pásztor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov
52
Koloman Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov
53
Martin Búry, NEKA
2 hlasov
54
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
55
Ivan Katona, NEKA
2 hlasov
56
Adam Meško, DOMOV-NS
2 hlasov
57
Tibor Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov
58
Miroslav Kleman, NK/NEKA
1 hlasov
59
Ján Pék, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
60
Rudolf Frýželka, ŽIVOT
1 hlasov
61
Rudolf Hlavács, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
62
Dušan Rampašek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
1 hlasov
63
Kornel Ács, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
1 hlasov
64
Štefan Marcsek, Progresívne Slovensko
1 hlasov
65
Pavol Machata, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
66
Dionýz Solár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
67
František Slávik, Progresívne Slovensko
68
Ľuboslava Petričová, NK/NEKA
69
János Bób, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
70
Peter Puss, SZÖVETSÉG - ALIANCIA

Volebná účasť

48,80 %

Historický vývoj

29.10. 2022 48,80 %
04.11. 2017 1. kolo 40,07 %
23.11. 2013 2. kolo 38,54 %
09.11. 2013 1. kolo 37,02 %