Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
67,92%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
32,08%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
35,06%
Rudolf Bauer KDS
33,33%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
9,20%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
7,47%
Dominika Palaščáková NOVA
5,75%
Jozef Holečko NEKA
5,17%
Jaroslav Džunko NEKA
1,72%
Lukáš Sisák KSS
1,15%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
0,57%
Ivan Kuhn OKS
0,57%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
István Zachariaš, SMK-MKP
70 hlasov
2
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
65 hlasov
3
Jozef Konkoly, SMER - SD
64 hlasov
4
László Köteles, SMK-MKP
53 hlasov
5
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
51 hlasov
6
László Iván, SMK-MKP
48 hlasov
7
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
47 hlasov
8
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
38 hlasov
9
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
30 hlasov
10
Jozef Holečko, NEKA
26 hlasov
11
Anton Király, SMK-MKP
26 hlasov
12
Jenő Csoltkó, NEKA
22 hlasov
13
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
22 hlasov
14
Ladislav Bartók, NEKA
22 hlasov
15
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
21 hlasov
16
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
20 hlasov
17
Viktor Dulina, NEKA
19 hlasov
18
Dominika Palaščáková, NOVA
19 hlasov
19
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
19 hlasov
20
Alexander Bimbo, SRÚS
14 hlasov
21
Anton Medvec, NEKA
13 hlasov
22
Miloš Barcal, NEKA
12 hlasov
23
Ján Marton, NOVA
12 hlasov
24
František Petro, SMER - SD
12 hlasov
25
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
11 hlasov
26
Peter Papáč, KSS
11 hlasov
27
Marián Tóth, SaS
10 hlasov
28
Michal Rečka, SMER - SD
10 hlasov
29
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
10 hlasov
30
Monika Bérešová, SZS
10 hlasov
31
Božena Letková, NEKA
9 hlasov
32
Roman Horváth, SRÚS
9 hlasov
33
Miroslav Bačenko, NEKA
9 hlasov
34
Róbert Šándor, NEKA
9 hlasov
35
Ľubomír Šimko, SMER - SD
8 hlasov
36
Vojtech Staňo, SMER - SD
7 hlasov
37
Radoslav Šimko, SNS
6 hlasov
38
Ivan Hriczko, NEKA
6 hlasov
39
Vladimír Popovič, SMS
5 hlasov
40
Elena Majancsíková, SĽS
5 hlasov
41
Viliam Bačo, NEKA
5 hlasov
42
Ján Stanislav, SNS
5 hlasov
43
Ján Kokarda, NEKA
5 hlasov
44
Františka Kočišová, SĽS
5 hlasov
45
Ladislav Vojtko, KSS
4 hlasov
46
Július Grulyo, NEKA
4 hlasov
47
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
4 hlasov
48
Martin Baltes, SĽS
4 hlasov
49
Jozef Koňa, SĽS
3 hlasov
50
Ľubica Holováčová, SĽS
3 hlasov
51
Slavomír Horváth, SNS
3 hlasov
52
Peter Palaščák, SOĽ
3 hlasov
53
Monika Vargová, SNS
3 hlasov
54
Ján Bačo, SĽS
3 hlasov
55
Marián Kertész, PD
2 hlasov
56
Ivan Buchla, SNS
2 hlasov
57
Jozef Tischler, SĽS
1 hlasov
58
Ján Mikloš, KSS
1 hlasov
59
Róbert Čarny, SNS
1 hlasov
60
Karol Dzugas, NEKA
1 hlasov
61
Imrich Kohút, SĽS
1 hlasov

Volebná účasť

25,62
%
2017 1. kolo
9,67
%
2013 2. kolo
11,35
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,62%
2013 2. kolo 9,67%
2013 1. kolo 11,35%