vyberte rok
Čečejovceokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
36.62%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
32.39%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
16.67%
Róbert Bačinský NEKA
3.05%
Štefan Surmánek ĽSNS
3.05%
Oliver Petrík JĽSS
2.35%
Jarmila Tkáčová SNS
1.64%
Lukáš Sisák KSS
1.41%
Vladislav Stanko NEKA
0.94%
Jozef Červenák RIS
0.70%
Rudolf Botka NP
0.47%
Jozef Bobík NEKA
0.23%
Jaroslav Džunko NEKA
0.23%
Adam Šepetka NAJ
0.23%
Ján Struk SMS

Volebná účasť

25,62
%
2017 1. kolo
9,67
%
2013 2. kolo
11,35
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,62%
2013 2. kolo 9,67%
2013 1. kolo 11,35%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Július Pelegrin, NEKA
243 hlasov
2
Mária Lacková, NEKA
210 hlasov
3
Peter Kocai, NAJ
135 hlasov
4
Slavomír Borovský, DS
100 hlasov
5
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
94 hlasov
6
Július Beluscsák, NEKA
93 hlasov
7
István Zachariaš, SMK-MKP
90 hlasov
8
Alexander Képes, SMK-MKP
84 hlasov
9
Gábor Szalay, SMK-MKP
79 hlasov
10
László Köteles, SMK-MKP
76 hlasov
11
Elena Fialková, MOST - HÍD
73 hlasov
12
Július Begala, NEKA
69 hlasov
13
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
59 hlasov
14
Tamás Iván, SMK-MKP
56 hlasov
15
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
53 hlasov
16
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44 hlasov
17
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44 hlasov
18
Jarmila Vaňová, ŠKV
41 hlasov
19
Anton Király, SMK-MKP
39 hlasov
20
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
21
Attila Oravecz, MOST - HÍD
34 hlasov
22
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
33 hlasov
23
Csaba Simkó, SMK-MKP
33 hlasov
24
Ivan Hriczko, ŠKV
33 hlasov
25
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
26
Tibor Bráz, NEKA
31 hlasov
27
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
30 hlasov
28
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
29
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
30
Erika Zámboriová, ŠKV
28 hlasov
31
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
32
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
33
Roland Szabó, SMER-SD
24 hlasov
34
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
35
Ondrej Bernát, SMER-SD
23 hlasov
36
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
23 hlasov
37
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
20 hlasov
38
Miloš Barcal, NEKA
17 hlasov
39
František Petro, SMER-SD
15 hlasov
40
Mária Dulovičová, NEKA
15 hlasov
41
Martina Dutková, NEKA
14 hlasov
42
Michal Rečka, SMER-SD
13 hlasov
43
Rudolf Varga, VZDOR
13 hlasov
44
Vlastimil Lakatoš, NEKA
13 hlasov
45
Anetta Strýčková, NEKA
12 hlasov
46
Anton Medvec, NEKA
12 hlasov
47
Augustín Köteles, NAJ
12 hlasov
48
Július Grulyo, NEKA
12 hlasov
49
Ján Kokarda, NEKA
12 hlasov
50
Peter Derevjaník, SMER-SD
12 hlasov
51
Tomáš Suchý, ŠANCA
11 hlasov
52
Alexander Horváth, MOST - HÍD
11 hlasov
53
Ján Serbin, NEKA
10 hlasov
54
Radoslav Hodor, NEKA
10 hlasov
55
Ervín Kompuš, NAJ
10 hlasov
56
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
9 hlasov
57
Monika Gergelová, SNS
9 hlasov
58
Ján Horváth, NEKA
9 hlasov
59
Jozef Krešák, ŠANCA
8 hlasov
60
Pavol Lehotský, NEKA
7 hlasov
61
Jozef Hric, KSS
7 hlasov
62
Gabriel Böhm, NEKA
7 hlasov
63
Vojtech Farkaš, NEKA
6 hlasov
64
Peter Seman, KSS
4 hlasov
65
Slavomír Horváth, SNS
4 hlasov
66
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlasov