Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
76,36%
Rudolf Bauer KDS
23,64%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
67,47%
Rudolf Bauer KDS
14,46%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
6,02%
Jaroslav Džunko NEKA
3,61%
Jozef Holečko NEKA
3,61%
Dominika Palaščáková NOVA
1,20%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,20%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,20%
Lukáš Sisák KSS
1,20%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Mihalečko, SMER - SD
54 hlasov
2
Emil Ďurovčík, SMER - SD
49 hlasov
3
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
30 hlasov
4
Viliam Zahorčák, SMER - SD
28 hlasov
5
František Farkaš, SMER - SD
28 hlasov
6
Jana Cibereová, SMER - SD
25 hlasov
7
Jozef Makohus, SMER - SD
24 hlasov
8
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
23 hlasov
9
Oliver Petrík, NEKA
23 hlasov
10
Ľubica Rošková, SMER - SD
19 hlasov
11
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
12
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
13
Valéria Eľková, NEKA
13 hlasov
14
Milan Kaplan, NOVA
10 hlasov
15
Miroslav Surmánek, NOVA
9 hlasov
16
Martin Stripai, SMS
8 hlasov
17
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
7 hlasov
18
Milan Potocký, NEKA
6 hlasov
19
Slavomír Žužo, MS
6 hlasov
20
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
6 hlasov
21
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
22
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
23
Juraj Brecko, KSS
3 hlasov
24
Tomáš Bubelíny, NOVA
3 hlasov
25
Jaroslav Tokár, SRÚS
3 hlasov
26
Ján Potocký, SMS
2 hlasov
27
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
2 hlasov
28
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
2 hlasov
29
Stanislav Gaľa, SNS
2 hlasov
30
Matúš Nameš, SNS
2 hlasov
31
Jozef Jusko, ÚSVIT
2 hlasov
32
Andrea Sisák, NEKA
2 hlasov
33
Rastislav Tomaš, KSS
2 hlasov
34
Tibor Varga, SMK-MKP
2 hlasov
35
Mária Uchnárová, SMS
1 hlasov
36
Dagmara Balogová, KSS
1 hlasov
37
Ján Bednár, NOVA
1 hlasov
38
Juraj Jevin, SaS
1 hlasov
39
Martin Magura, SMS
1 hlasov
40
Ján Mičuda, NEKA
1 hlasov
41
Branislav Sijka, NEKA
1 hlasov
42
Jaroslava Špaková, DS
1 hlasov
43
Gabriel Timko, SMS
1 hlasov
44
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
45
Jaroslav Vaľo, SNS
1 hlasov
46
Imrich Balog, KĽS
47
Rastislav Olexa, NEKA
48
Gábor Mihók, SMK-MKP
49
Pavol Valko, SMS
50
Slavomír Kešeľ, SRÚS
51
Jaroslav Ferenc, KĽS
52
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
53
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
54
Attila Barkó, SMK-MKP
55
Vladimíra Fortunová, KSS

Volebná účasť

29,44
%
2017 1. kolo
18,33
%
2013 2. kolo
29,66
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,44%
2013 2. kolo 18,33%
2013 1. kolo 29,66%