vyberte rok
Čečehovokres Michalovce

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
47.13%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
20.69%
Štefan Surmánek ĽSNS
12.64%
Oliver Petrík JĽSS
6.90%
Jarmila Tkáčová SNS
6.90%
Vladislav Stanko NEKA
3.45%
Jozef Bobík NEKA
1.15%
Lukáš Sisák KSS
1.15%
Róbert Bačinský NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

29,44
%
2017 1. kolo
18,33
%
2013 2. kolo
29,66
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,44%
2013 2. kolo 18,33%
2013 1. kolo 29,66%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Mihalečko, SMER-SD
37 hlasov
2
Emil Ďurovčík, SMER-SD
34 hlasov
3
Jozef Sokologorský, SMER-SD
32 hlasov
4
Viliam Zahorčák, SMER-SD
30 hlasov
5
Jana Cibereová, SMER-SD
29 hlasov
6
František Farkaš, SMER-SD
24 hlasov
7
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
8
Timea Sotáková, SMER-SD
22 hlasov
9
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
10
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
11
Pavol Kuchta, SMER-SD
15 hlasov
12
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
13
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
14
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
15
Michal Stričík, ŠKV
9 hlasov
16
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
17
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
18
Jozef Bobík, NEKA
7 hlasov
19
Valéria Eľková, NEKA
7 hlasov
20
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
21
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
22
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
23
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
24
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
25
Matej Šarocký, ŠANCA
5 hlasov
26
Viliam Brandis, NAJ
5 hlasov
27
Peter Horňák, DS
5 hlasov
28
Marián Nistor, ŠKV
4 hlasov
29
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
30
Dušan Goda, NEKA
4 hlasov
31
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
32
Stanislav Gaľa, ŠKV
3 hlasov
33
Mária Bálintová, MOST - HÍD
3 hlasov
34
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
35
Ľudovít Adam, NEKA
3 hlasov
36
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
37
Marta Hermannová, NAJ
2 hlasov
38
Mikuláš Kiš, NAJ
2 hlasov
39
Peter Borza, SNS
2 hlasov
40
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
41
Erik Sibal, NEKA
2 hlasov
42
Jozef Onda, NAJ
2 hlasov
43
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
44
Marek Misár, NAJ
2 hlasov
45
Peter Malík, SNS
2 hlasov
46
Peter Sabol, SNS
1 hlasov
47
Radoslav Smutný, SP
1 hlasov
48
Miroslav Šimko, SNS
1 hlasov
49
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
50
Jaroslav Vaľo, SNS
1 hlasov
51
Lukáš Pažinka, NEKA
1 hlasov
52
Karol Pavelka, SNS
1 hlasov
53
Marián Markovič, ŠKV
1 hlasov
54
Bohuš Jakuboc, ŠKV
1 hlasov
55
Peter Jakab, MOST - HÍD
1 hlasov
56
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
57
Emil Čurma, SNS
1 hlasov
58
Ján Viselka, NEKA
1 hlasov
59
Tibor Varga, SMK-MKP
1 hlasov
60
Iveta Golmicová, ŠANCA
61
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
62
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
63
Jozef Jambor, NAJ
64
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
65
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
66
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
67
Branislav Sijka, NEKA
68
Oskar Szabo, SZS
69
Marek Švingál, ŠKV
70
Ildikó Vargová, ŠKV
71
Ondrej Golas, NEKA
72
Milan Barančík, ÚSVIT
73
Peter Badida, VZDOR
74
Mária Vargová, MOST - HÍD