Čata okres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
78,45%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
10,78%
Milan Belica NEKA
2,59%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1,72%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,72%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
1,29%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,86%
Martin Kusenda NEKA
0,86%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,86%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,43%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,43%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Csenger, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
149 hlasov
2
Attila Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
144 hlasov
3
Melinda Bögi Pathó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
116 hlasov
4
Zoltán Fekete, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
93 hlasov
5
Pál Zachar, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
73 hlasov
6
Péter Köpöncei, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
60 hlasov
7
Lenka Kluchová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
47 hlasov
8
Marek Földesi, NEKA
15 hlasov
9
Štefan Baniar, SMER - SD, SNS
15 hlasov
10
Alexander Bačík, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
11
Martin Bátovský, SMER - SD, SNS
13 hlasov
12
Ladislav Éhn, SMER - SD, SNS
13 hlasov
13
Rastislav Juhár, SMER - SD, SNS
11 hlasov
14
Štefan Gregor, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
15
Igor Éder, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
16
Ján Krtík, NEKA
10 hlasov
17
Ľubomír Lőrincz, SMER - SD, SNS
9 hlasov
18
Ľudovít Viglaš, SMER - SD, SNS
9 hlasov
19
Peter Benček, NEKA
8 hlasov
20
Mária Farkašová, NEKA
8 hlasov
21
Daniela Trňanová, SMER - SD, SNS
8 hlasov
22
Karol Streda, Magyar Fórum - Maďarské fórum
8 hlasov
23
Jozef Kubovič, NEKA
7 hlasov
24
Tomáš Krištof, NEKA
7 hlasov
25
Ervín Szalma, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
26
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
27
Mária Kuriačková, NEKA
6 hlasov
28
Pavol Bizík, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
29
Jaroslav Péter, SMER - SD, SNS
6 hlasov
30
Pavol Novák, SMER - SD, SNS
6 hlasov
31
Renáta Meszároš, Progresívne Slovensko
6 hlasov
32
Július Nagy, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
33
Tibor Taldík, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
34
Eva Bielik Hajdamárová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
35
Peter Marko, NK/NEKA
5 hlasov
36
Tibor Moravský, NEKA
4 hlasov
37
Peter Žiak, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
38
Tomáš Ižold, NEKA
4 hlasov
39
Martina Holečková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
40
Henrieta Slavkovská, Progresívne Slovensko
4 hlasov
41
Petra Števková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
42
Eva Naďová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
43
Alexandra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
4 hlasov
44
Erik Pastierovič, Progresívne Slovensko
4 hlasov
45
Roman Salinka, NEKA
4 hlasov
46
Estera Žigmundová, SRDCE - SNJ - sv
4 hlasov
47
Dana Ďurišová, NK/NEKA
4 hlasov
48
Antónia Foltánová, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
49
Roland Bogár, NEKA
4 hlasov
50
Zdenek Donoval, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
51
Peter Burčo, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
52
Štefan Mišák, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
53
Rastislav Kasan, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
54
Eduard Samlek, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
55
Edita Horňáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasov
56
Martina Jarošová Gašparová, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
57
Peter Drábik, NEKA
3 hlasov
58
Viera Černá, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
59
Jozef Franc, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
60
Ján Proksa, NK/NEKA
2 hlasov
61
Branislav Štefanický, NEKA
2 hlasov
62
Miloš Zaujec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
63
Tibor Turian, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
64
Danuše Francisciová, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
65
Zuzana Kotrus Rákociová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
66
Stanislav Banházi, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
67
Igor Kúdela, Zmena zdola, DÚ
2 hlasov
68
Vladimír Kuny, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
69
Ján Janáč, NEKA
2 hlasov
70
Matej Haško, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
71
Lenka Nagyová, REPUBLIKA
2 hlasov
72
Daniela Nagyová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
73
Drahomíra Vrecníková, SRDCE - SNJ - sv
1 hlasov
74
Karol Mladý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
75
Ľubomíra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
76
Oliver Štaudner, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov

Volebná účasť

31,56 %

Historický vývoj

29.10. 2022 31,56 %
04.11. 2017 1. kolo 17,61 %
23.11. 2013 2. kolo 10,02 %
09.11. 2013 1. kolo 11,74 %