Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
61,33%
Rudolf Bauer KDS
38,67%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
55,79%
Rudolf Bauer KDS
19,36%
Dominika Palaščáková NOVA
5,34%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,96%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
3,35%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,20%
Lukáš Sisák KSS
3,05%
Jozef Holečko NEKA
2,74%
Jaroslav Džunko NEKA
2,59%
Ivan Kuhn OKS
0,61%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Rečka, SMER - SD
476 hlasov
2
Monika Vargová, SNS
306 hlasov
3
Ján Kokarda, NEKA
267 hlasov
4
Róbert Šándor, NEKA
240 hlasov
5
Jozef Konkoly, SMER - SD
228 hlasov
6
Róbert Čarny, SNS
217 hlasov
7
Monika Bérešová, SZS
169 hlasov
8
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
115 hlasov
9
Miloš Barcal, NEKA
92 hlasov
10
František Petro, SMER - SD
82 hlasov
11
Ivan Buchla, SNS
78 hlasov
12
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
71 hlasov
13
Božena Letková, NEKA
58 hlasov
14
Ľubomír Šimko, SMER - SD
55 hlasov
15
Karol Dzugas, NEKA
50 hlasov
16
Dominika Palaščáková, NOVA
48 hlasov
17
Vojtech Staňo, SMER - SD
40 hlasov
18
Martin Baltes, SĽS
35 hlasov
19
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
29 hlasov
20
Ján Marton, NOVA
26 hlasov
21
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
25 hlasov
22
Marián Tóth, SaS
22 hlasov
23
Viliam Bačo, NEKA
21 hlasov
24
Slavomír Horváth, SNS
21 hlasov
25
Ján Bačo, SĽS
20 hlasov
26
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
20 hlasov
27
Miroslav Bačenko, NEKA
20 hlasov
28
Anton Medvec, NEKA
20 hlasov
29
Viktor Dulina, NEKA
18 hlasov
30
Július Grulyo, NEKA
17 hlasov
31
Elena Majancsíková, SĽS
17 hlasov
32
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
17 hlasov
33
Jozef Koňa, SĽS
16 hlasov
34
Ján Stanislav, SNS
16 hlasov
35
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
36
Imrich Kohút, SĽS
15 hlasov
37
Františka Kočišová, SĽS
15 hlasov
38
Peter Papáč, KSS
14 hlasov
39
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
40
Ivan Hriczko, NEKA
14 hlasov
41
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
42
Alexander Bimbo, SRÚS
13 hlasov
43
Ladislav Bartók, NEKA
13 hlasov
44
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
45
Ľubica Holováčová, SĽS
11 hlasov
46
Jozef Tischler, SĽS
11 hlasov
47
Radoslav Šimko, SNS
11 hlasov
48
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
11 hlasov
49
Ján Mikloš, KSS
11 hlasov
50
Jozef Holečko, NEKA
10 hlasov
51
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
10 hlasov
52
Vladimír Popovič, SMS
9 hlasov
53
Jenő Csoltkó, NEKA
9 hlasov
54
Anton Király, SMK-MKP
9 hlasov
55
Roman Horváth, SRÚS
8 hlasov
56
István Zachariaš, SMK-MKP
7 hlasov
57
Ladislav Vojtko, KSS
6 hlasov
58
László Köteles, SMK-MKP
5 hlasov
59
Peter Palaščák, SOĽ
4 hlasov
60
László Iván, SMK-MKP
4 hlasov
61
Marián Kertész, PD
3 hlasov

Volebná účasť

21,54
%
2017 1. kolo
8,82
%
2013 2. kolo
17,47
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,54%
2013 2. kolo 8,82%
2013 1. kolo 17,47%