vyberte rok
Čaňaokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
45.04%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
37.01%
Štefan Surmánek ĽSNS
5.69%
Róbert Bačinský NEKA
3.90%
Jarmila Tkáčová SNS
2.23%
Jaroslav Džunko NEKA
2.01%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1.56%
Oliver Petrík JĽSS
0.56%
Jozef Bobík NEKA
0.45%
Lukáš Sisák KSS
0.45%
Ján Struk SMS
0.33%
Jozef Červenák RIS
0.22%
Vladislav Stanko NEKA
0.22%
Adam Šepetka NAJ
0.22%
Rudolf Botka NP
0.11%

Volebná účasť

21,54
%
2017 1. kolo
8,82
%
2013 2. kolo
17,47
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,54%
2013 2. kolo 8,82%
2013 1. kolo 17,47%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Rečka, SMER-SD
615 hlasov
2
Monika Gergelová, SNS
441 hlasov
3
Ján Kokarda, NEKA
350 hlasov
4
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
319 hlasov
5
Miloš Barcal, NEKA
170 hlasov
6
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
118 hlasov
7
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
113 hlasov
8
Jozef Hric, KSS
113 hlasov
9
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
110 hlasov
10
František Petro, SMER-SD
106 hlasov
11
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
101 hlasov
12
Vlastimil Lakatoš, NEKA
85 hlasov
13
Mária Dulovičová, NEKA
82 hlasov
14
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
67 hlasov
15
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
67 hlasov
16
Ivan Hriczko, ŠKV
65 hlasov
17
Tomáš Suchý, ŠANCA
63 hlasov
18
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
61 hlasov
19
Erika Zámboriová, ŠKV
50 hlasov
20
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49 hlasov
21
Jarmila Vaňová, ŠKV
48 hlasov
22
Peter Derevjaník, SMER-SD
48 hlasov
23
Ondrej Bernát, SMER-SD
47 hlasov
24
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
44 hlasov
25
Martina Dutková, NEKA
43 hlasov
26
Pavol Lehotský, NEKA
41 hlasov
27
Radoslav Hodor, NEKA
37 hlasov
28
Vojtech Farkaš, NEKA
32 hlasov
29
Anton Medvec, NEKA
30 hlasov
30
Jozef Krešák, ŠANCA
29 hlasov
31
Mária Lacková, NEKA
29 hlasov
32
Slavomír Horváth, SNS
28 hlasov
33
Slavomír Borovský, DS
25 hlasov
34
Ján Serbin, NEKA
25 hlasov
35
Anetta Strýčková, NEKA
24 hlasov
36
Roland Szabó, SMER-SD
23 hlasov
37
Gabriel Böhm, NEKA
21 hlasov
38
Július Pelegrin, NEKA
19 hlasov
39
Július Beluscsák, NEKA
19 hlasov
40
Peter Seman, KSS
17 hlasov
41
Peter Kocai, NAJ
14 hlasov
42
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
14 hlasov
43
Anton Király, SMK-MKP
13 hlasov
44
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
10 hlasov
45
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
46
Ladislav Vojtko, KSS
10 hlasov
47
Július Begala, NEKA
10 hlasov
48
Alexander Képes, SMK-MKP
9 hlasov
49
Ján Horváth, NEKA
9 hlasov
50
Elena Fialková, MOST - HÍD
9 hlasov
51
Tibor Bráz, NEKA
9 hlasov
52
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
9 hlasov
53
Gábor Szalay, SMK-MKP
8 hlasov
54
Ervín Kompuš, NAJ
8 hlasov
55
Alexander Horváth, MOST - HÍD
8 hlasov
56
Rudolf Varga, VZDOR
7 hlasov
57
Attila Oravecz, MOST - HÍD
6 hlasov
58
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
6 hlasov
59
Július Grulyo, NEKA
6 hlasov
60
Csaba Simkó, SMK-MKP
5 hlasov
61
István Zachariaš, SMK-MKP
5 hlasov
62
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
4 hlasov
63
Tamás Iván, SMK-MKP
3 hlasov
64
László Köteles, SMK-MKP
3 hlasov
65
Augustín Köteles, NAJ
2 hlasov
66
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
1 hlasov