vyberte rok
Čamovceokres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Kašper NEKA
45.35%
Ján Lunter NEKA
18.02%
Marian Kotleba ĽSNS
5.81%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
5.23%
Jozef Šimko NEKA
4.65%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
4.65%
Martin Juhaniak NEKA
4.07%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
2.33%
Miroslav Gálik NAS
1.74%
Pavel Greksa NEKA
1.74%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
1.74%
Milan Urbáni SMS
1.74%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
1.16%
Znenek Očovan NAJ
0.58%
Alena Piovarčiová NP
0.58%
Jozef Sásik SĽSAH
0.58%
Michal Kantor (odstúpil) SZS

Volebná účasť

40,27
%
2017 1. kolo
15,49
%
2013 2. kolo
24,21
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 40,27%
2013 2. kolo 15,49%
2013 1. kolo 24,21%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Péter Csúsz, SMK-MKP
118 hlasov
2
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
110 hlasov
3
Attila Agócs, MOST - HÍD
99 hlasov
4
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
85 hlasov
5
Péter György, SMK-MKP
77 hlasov
6
László Kerekes, SMK-MKP
75 hlasov
7
Branislav Hámorník, SMER-SD
39 hlasov
8
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
32 hlasov
9
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
10
Juraj Pelč, NEKA
14 hlasov
11
Zoltán Balog, NEKA
14 hlasov
12
Tibor Tóth, MOST - HÍD
12 hlasov
13
István Mázik, MKDA-MKDSZ
11 hlasov
14
Pavol Baculík, NEKA
9 hlasov
15
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
16
Štefan Kertész, MOST - HÍD
8 hlasov
17
Jozef Bari, SRK
7 hlasov
18
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
19
Karol Ferencz, MOST - HÍD
6 hlasov
20
Pavol Križo, SNS
6 hlasov
21
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
22
Milan Alberti, NEKA
6 hlasov
23
Denisa Nincová, NEKA
5 hlasov
24
Lucia Kašiarová, KSS
5 hlasov
25
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
26
Rudolf Slivka, SNS
4 hlasov
27
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
28
Jana Haláková, SMER-SD
3 hlasov
29
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
30
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
31
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
32
Július Čipčala, SRK
3 hlasov
33
Ján Mičuda, SMER-SD
3 hlasov
34
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
35
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
36
Pavel Greksa, NEKA
2 hlasov
37
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
2 hlasov
38
Lukáš Čavoj, NEKA
1 hlasov
39
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
40
Ján Svoreň, KSS
1 hlasov
41
Marian Šulek, KSS
1 hlasov
42
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
43
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)