Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
78,40%
Milan Belica SMER - SD
21,60%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
67,36%
Milan Belica SMER - SD
21,53%
Peter Oremus NEKA
4,17%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
2,78%
Robert Dick MS
2,08%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
1,39%
Viliam Mokraň KĽS
0,69%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Árpád Horváth, SMK-MKP
63 hlasov
2
Lajos Csóka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
58 hlasov
3
Éva Hortai, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
49 hlasov
4
Rozália Szalay, SMK-MKP
48 hlasov
5
Zsolt Sebö, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
47 hlasov
6
Jozef Jobbágy, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
46 hlasov
7
Milan Lehocký, NEKA
45 hlasov
8
Anton Marek, NEKA
44 hlasov
9
Olga Szabó, SMK-MKP
43 hlasov
10
Attila Petheő, SMK-MKP
42 hlasov
11
Csaba Földes, SMK-MKP
41 hlasov
12
Tamás Varga, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
36 hlasov
13
László Stubendek, SMK-MKP
35 hlasov
14
Rudolf Čerňanský, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
30 hlasov
15
Gabriel Szalay, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
30 hlasov
16
Tihamér Gyarmati, SMK-MKP
29 hlasov
17
Norbert Becse, SMK-MKP
29 hlasov
18
Štefan Kucsera, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
19 hlasov
19
Pavol Tausk, KSS
15 hlasov
20
Anna Žigová, KDH, SMER - SD
15 hlasov
21
Miroslav Adamik, NEKA
13 hlasov
22
György Batta, NEKA
12 hlasov
23
Tamara Podmanická, SMS
12 hlasov
24
Tibor Mayer, NEKA
9 hlasov
25
Károly Less, NEKA
8 hlasov
26
Milan Opálka, KSS
8 hlasov
27
Ján Pikor, NEKA
7 hlasov
28
Ladislav Tóth, KSS
7 hlasov
29
Konštantín Glič, KDH, SMER - SD
7 hlasov
30
Jozef Petráš, KSS
6 hlasov
31
Mária Csákiová, MS
5 hlasov
32
Robert Dick, MS
4 hlasov
33
Karel Krejčí, KSS
4 hlasov
34
Dušan Tulpík, ĽS-HZDS
4 hlasov
35
Peter Getler, SMS
2 hlasov
36
Lívia Csíková, MS
1 hlasov

Volebná účasť

17,12
%
2017 1. kolo
12,95
%
2013 2. kolo
15,28
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,12%
2013 2. kolo 12,95%
2013 1. kolo 15,28%