vyberte rok
Cakovokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
53.49%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
32.56%
Marian Kotleba ĽSNS
4.65%
Miroslav Gálik NAS
2.33%
Martin Juhaniak NEKA
2.33%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
1.16%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
1.16%
Jozef Šimko NEKA
1.16%
Milan Urbáni SMS
1.16%
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Igor Kašper NEKA
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH

Volebná účasť

37,17
%
2017 1. kolo
19,43
%
2013 2. kolo
33,17
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,17%
2013 2. kolo 19,43%
2013 1. kolo 33,17%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
62 hlasov
2
Vojtech Kökény, SRK
61 hlasov
3
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
56 hlasov
4
Aladár Bari, MOST - HÍD
55 hlasov
5
Vojtech Szajkó, SRK
30 hlasov
6
Ferenc Auxt, SMK-MKP
26 hlasov
7
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
16 hlasov
8
Csaba Csízi, MOST - HÍD
15 hlasov
9
Ladislav Rigó, SMK-MKP
11 hlasov
10
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
10 hlasov
11
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
12
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
13
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
4 hlasov
14
Ivan Hazucha, SMER-SD
3 hlasov
15
Vojtech Menyhárt, NEKA
3 hlasov
16
Jozef Šimko, NEKA
3 hlasov
17
Róbert Čipka, KSS
2 hlasov
18
Dušan Hlinka, SMER-SD
2 hlasov
19
Lukáš Kvietok, SMER-SD
2 hlasov
20
Ladislav Lang, MOST - HÍD
2 hlasov
21
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
22
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
23
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
24
Anatolij Jefimov, KSS
1 hlasov
25
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
26
Stanislav Krahulec, NEKA
1 hlasov
27
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
28
Ján Lichanec, NEKA
1 hlasov
29
Gejza Mede, NEKA
1 hlasov
30
Peter Mináč, SMER-SD
1 hlasov
31
Katarína Moncoľová, NEKA
1 hlasov
32
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
33
Michal Bagačka, SMER-SD
34
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
35
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36
Miroslava Grendelová, KSS
37
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
38
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
39
Roman Lebeda, NEKA
40
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
41
Zdenek Očovan, NAJ
42
Alena Pivovarčiová, NP
43
Martin Pliešovský, SNS
44
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
45
Aneta Vargicová, SNS
46
Miroslava Vargová, NEKA
47
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
48
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
49
Stanislava Zvarová, SMER-SD