Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
72,97%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
17,01%
Štefan Straka KSS
3,40%
Jozef Mihalčin SĽS
2,08%
Dorota Bujňáková NP
1,89%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,32%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
0,57%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
0,57%
Anton Korba NEKA
0,19%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Lukič, SMER - SD
344 hlasov
2
Peter Ondko, NEKA
204 hlasov
3
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
170 hlasov
4
Juraj Kuročka, SMER - SD
165 hlasov
5
Ján Ragan, SMER - SD
121 hlasov
6
Jozef Berta, SMER - SD
118 hlasov
7
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
97 hlasov
8
Miroslav Kaliaš, SRK
68 hlasov
9
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
65 hlasov
10
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
61 hlasov
11
Dušan Molek, SMER - SD
57 hlasov
12
Alfonz Kaliaš, SRÚS
53 hlasov
13
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
51 hlasov
14
Miroslav Gešper, NEKA
47 hlasov
15
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
42 hlasov
16
Ján Katriňák, SRK
39 hlasov
17
Michal Džuka, SOĽ
32 hlasov
18
Pavol Drobný, SĽS
31 hlasov
19
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
26 hlasov
20
Štefan Straka, KSS
24 hlasov
21
Ladislav Hromada, NOVA
20 hlasov
22
Jozef Mihalčin, SĽS
20 hlasov
23
Marek Cerula, SNS
19 hlasov
24
Rastislav Košalko, KOS
17 hlasov
25
Ľubomír Pidany, SĽS
17 hlasov
26
Milan Madura, ĽS-HZDS
16 hlasov
27
Marcela Pčolinská, NOVA
16 hlasov
28
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
15 hlasov
29
Ján Šimko, NaS - ns
14 hlasov
30
Anton Pavúk, NOVA
14 hlasov
31
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
13 hlasov
32
Paulína Sopková, NaS - ns
12 hlasov
33
Eva Lenková, NaS - ns
12 hlasov
34
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
35
Jozef Karchňák, ÚSVIT
11 hlasov
36
Vincent Antoš, KSS
10 hlasov
37
Dávid Capik, SNS
9 hlasov
38
Anton Korba, NEKA
9 hlasov
39
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
8 hlasov
40
Ján Jevín, SNS
7 hlasov
41
Jozef Džurdženík, SNS
7 hlasov
42
Matúš Krajňák, SĽS
7 hlasov
43
Ján Macuga, EDS
7 hlasov
44
Helena Vancáková, 99%, PaS
7 hlasov
45
Mária Kurovská, NaS - ns
6 hlasov
46
Lukáš Bičej, KOS
5 hlasov
47
Pavol Štefanko, EDS
5 hlasov
48
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
5 hlasov
49
Peter Jacko, EDS
4 hlasov
50
Gabriel Vilcega, NaS - ns
3 hlasov
51
Miroslava Urbanová, NaS - ns
3 hlasov
52
Ján Popaďak, 99%, PaS
3 hlasov
53
Radovan Kapraľ, KOS
3 hlasov
54
Marta Baniková, 99%, PaS
3 hlasov
55
Emília Rujaková, SĽS
2 hlasov
56
Jozef Tomašik, SNS
2 hlasov
57
Dušan Haľko, SNS
2 hlasov
58
Ján Čižik, 99%, PaS
2 hlasov
59
Milan Reich, KOS
1 hlasov
60
Miroslav Hlavatý, SĽS
1 hlasov
61
Monika Palková, Z-SNP

Volebná účasť

34,72
%
2017 1. kolo
32,44
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,72%
2013 1. kolo 32,44%