Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
63,33%
Rudolf Bauer KDS
36,67%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
56,52%
Rudolf Bauer KDS
10,87%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
8,70%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
4,35%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
4,35%
Jozef Holečko NEKA
4,35%
Lukáš Sisák KSS
4,35%
Dominika Palaščáková NOVA
2,17%
Jaroslav Džunko NEKA
2,17%
Ivan Kuhn OKS
2,17%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Šimko, SMER - SD
20 hlasov
2
Ladislav Vojtko, KSS
18 hlasov
3
Július Grulyo, NEKA
16 hlasov
4
Ivan Hriczko, NEKA
13 hlasov
5
Michal Rečka, SMER - SD
12 hlasov
6
Jozef Konkoly, SMER - SD
12 hlasov
7
František Petro, SMER - SD
11 hlasov
8
Viliam Bačo, NEKA
10 hlasov
9
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
10
Miroslav Bačenko, NEKA
5 hlasov
11
Radoslav Šimko, SNS
4 hlasov
12
Ján Mikloš, KSS
4 hlasov
13
Miloš Barcal, NEKA
4 hlasov
14
Ján Bačo, SĽS
3 hlasov
15
Monika Bérešová, SZS
3 hlasov
16
Karol Dzugas, NEKA
3 hlasov
17
Peter Papáč, KSS
3 hlasov
18
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
19
Slavomír Horváth, SNS
3 hlasov
20
Ján Marton, NOVA
3 hlasov
21
Vojtech Staňo, SMER - SD
3 hlasov
22
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
23
Viktor Dulina, NEKA
2 hlasov
24
Ivan Buchla, SNS
2 hlasov
25
Martin Baltes, SĽS
2 hlasov
26
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
27
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
2 hlasov
28
Monika Vargová, SNS
2 hlasov
29
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
30
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
31
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
32
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
33
Anton Medvec, NEKA
1 hlasov
34
Elena Majancsíková, SĽS
1 hlasov
35
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
36
Dominika Palaščáková, NOVA
1 hlasov
37
Jozef Tischler, SĽS
1 hlasov
38
Róbert Šándor, NEKA
1 hlasov
39
Marián Tóth, SaS
1 hlasov
40
Ľubica Holováčová, SĽS
1 hlasov
41
Imrich Kohút, SĽS
42
Božena Letková, NEKA
43
Ján Kokarda, NEKA
44
Jozef Koňa, SĽS
45
Ján Stanislav, SNS
46
László Köteles, SMK-MKP
47
Vladimír Popovič, SMS
48
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
49
Peter Palaščák, SOĽ
50
István Zachariaš, SMK-MKP
51
Františka Kočišová, SĽS
52
Jozef Holečko, NEKA
53
Ladislav Bartók, NEKA
54
Alexander Bimbo, SRÚS
55
Jenő Csoltkó, NEKA
56
Róbert Čarny, SNS
57
Roman Horváth, SRÚS
58
László Iván, SMK-MKP
59
Marián Kertész, PD
60
Anton Király, SMK-MKP
61
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH

Volebná účasť

18,29
%
2017 1. kolo
6,91
%
2013 2. kolo
12,18
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,29%
2013 2. kolo 6,91%
2013 1. kolo 12,18%