vyberte rok
Čakanovceokres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
48.25%
Igor Kašper NEKA
11.89%
Marian Kotleba ĽSNS
8.39%
Jozef Šimko NEKA
5.59%
Miroslav Gálik NAS
4.90%
Martin Juhaniak NEKA
4.90%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
4.20%
Milan Urbáni SMS
3.50%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
2.10%
Pavel Greksa NEKA
2.10%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
1.40%
Znenek Očovan NAJ
1.40%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0.70%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0.70%
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH

Volebná účasť

18,39
%
2017 1. kolo
12,54
%
2013 2. kolo
26,87
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,39%
2013 2. kolo 12,54%
2013 1. kolo 26,87%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Péter Csúsz, SMK-MKP
116 hlasov
2
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
105 hlasov
3
Péter György, SMK-MKP
93 hlasov
4
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
65 hlasov
5
László Kerekes, SMK-MKP
45 hlasov
6
Attila Agócs, MOST - HÍD
44 hlasov
7
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
35 hlasov
8
Tibor Tóth, MOST - HÍD
21 hlasov
9
Jana Haláková, SMER-SD
15 hlasov
10
Branislav Hámorník, SMER-SD
15 hlasov
11
Zoltán Balog, NEKA
14 hlasov
12
Rudolf Slivka, SNS
14 hlasov
13
Karol Ferencz, MOST - HÍD
10 hlasov
14
Lukáš Čavoj, NEKA
8 hlasov
15
István Mázik, MKDA-MKDSZ
8 hlasov
16
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
7 hlasov
17
Jozef Bari, SRK
6 hlasov
18
Štefan Kertész, MOST - HÍD
6 hlasov
19
Pavel Greksa, NEKA
5 hlasov
20
Pavol Baculík, NEKA
4 hlasov
21
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
22
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
23
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
24
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
25
Július Čipčala, SRK
3 hlasov
26
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
27
Pavol Križo, SNS
3 hlasov
28
Ján Svoreň, KSS
3 hlasov
29
Milan Alberti, NEKA
2 hlasov
30
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
31
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
32
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
33
Ján Mičuda, SMER-SD
2 hlasov
34
Denisa Nincová, NEKA
2 hlasov
35
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
36
Marian Šulek, KSS
1 hlasov
37
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
38
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
39
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
40
Lucia Kašiarová, KSS
41
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
42
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
43
Juraj Pelč, NEKA
44
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...