vyberte rok
Čakajovceokres Nitra

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
38.85%
Peter Oremus NEKA
28.38%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
16.55%
Milan Uhrík ĽSNS
14.86%
Renáta Kolenčíková NEKA
1.35%
Iván Farkas SMK
Ľászló Hajdu MKDA
Ján Marko NP

Volebná účasť

31,06
%
2017 1. kolo
15
%
2013 2. kolo
17,68
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,06%
2013 2. kolo 15%
2013 1. kolo 17,68%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Kleštinec, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
161 hlasov
2
Ondrej Šedivý, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
150 hlasov
3
Eva Antošová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
101 hlasov
4
Peter Oremus, NEKA
101 hlasov
5
Marek Illéš, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
86 hlasov
6
Daniel Hecht, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
78 hlasov
7
Branislav Diďák, NEKA
70 hlasov
8
Peter Bulla, NEKA
69 hlasov
9
Štefan Korman, NEKA
67 hlasov
10
Ján Greššo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65 hlasov
11
Juraj Horváth, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
64 hlasov
12
Miloslav Hatala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
61 hlasov
13
Jozef Dvonč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
57 hlasov
14
Tomáš Galbavý, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
56 hlasov
15
Miloslav Krajčík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
54 hlasov
16
Ľubomír Moravčík, NEKA
53 hlasov
17
Milan Uhrík, ĽS Naše Slovensko
52 hlasov
18
Juraj Buzinkai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
41 hlasov
19
Anna Šmehilová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
20
Igor Demo, NEKA
34 hlasov
21
Mário Dinga, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
34 hlasov
22
Róbert Bakyta, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
23
Miloš Dovičovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
24
Daniel Balko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
25
Ladislav Blaško, ĽS Naše Slovensko
30 hlasov
26
Marta Rácová, NEKA
29 hlasov
27
Marek Šesták, NEKA
29 hlasov
28
Miroslav Tvrdoň, NEKA
29 hlasov
29
Ján Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
30
Mariana Kováčová, NEKA
28 hlasov
31
Janka Buršáková, NEKA
26 hlasov
32
Peter Košťál, NEKA
25 hlasov
33
Štefan Štefek, NEKA
24 hlasov
34
Branislav Dobrovodský, NEKA
23 hlasov
35
Juraj Gajdoš, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
36
Patrik Ďurfina, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
37
Lenka Gažová, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
38
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
39
Erik Lajtman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
40
Lýdia Pilková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
41
Róbert Sitár, NEKA
21 hlasov
42
Lukáš Čelinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
43
Renáta Kolenčíková, NEKA
20 hlasov
44
Adam Púchovský, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
45
Monika Pňačeková, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
46
Dominika Tekeliová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
47
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
48
Helena Kováčová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
18 hlasov
49
Veronika Čimová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
17 hlasov
50
Jozef Hrozenský, NEKA
17 hlasov
51
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
52
Milan Packa, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
53
Samuel Šimko, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
54
Vladimíra Vargová Mičeková, NEKA
14 hlasov
55
Róbert Anda, SDKÚ-DS
12 hlasov
56
Zdenko Svoboda, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
57
Miriama Fintová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
11 hlasov
58
Ivan Michna, NEKA
11 hlasov
59
Viliam Mokráň, SZSZO
11 hlasov
60
Roman Mrázik, NEKA
11 hlasov
61
Blažej Paukeje, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
62
Milan Proksa, SZS
11 hlasov
63
Mário Duchoň, KSS
10 hlasov
64
Rastislav Horňák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
10 hlasov
65
Roland Kečkéš, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
66
Pavol Leštinský, KSS
9 hlasov
67
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
9 hlasov
68
Miroslav Gut, NEKA
8 hlasov
69
Štefan Mirga, SZSZO
8 hlasov
70
Róbert Balkó, SMK-MKP
7 hlasov
71
Dušan Chebeň, NP
7 hlasov
72
Ivana Matušková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
7 hlasov
73
Ondrej Ňorba, KSS
7 hlasov
74
Radoslav Pavelka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
75
Vladimír Špánik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
76
Eva Hudecová, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
77
Juraj Ivanička, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
78
Dušan Janek, KSS
4 hlasov
79
Peter Kremen, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
80
Ján Veteráni, DOMA DOBRE
4 hlasov
81
Anton Žikla, KSS
4 hlasov
82
Ján Laurenčík, NP
3 hlasov