Čaka okres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
62,65%
Milan Belica NEKA
16,87%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
5,22%
Martin Kusenda NEKA
3,21%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3,21%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
3,21%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,41%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1,61%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,80%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,40%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,40%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľudovít Viglaš, SMER - SD, SNS
144 hlasov
2
Štefan Baniar, SMER - SD, SNS
141 hlasov
3
Ervín Szalma, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
49 hlasov
4
Alexander Bačík, Hlas - sociálna demokracia,...
32 hlasov
5
Martin Bátovský, SMER - SD, SNS
30 hlasov
6
Igor Éder, Hlas - sociálna demokracia,...
26 hlasov
7
Eva Bielik Hajdamárová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
26 hlasov
8
Martina Holečková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
24 hlasov
9
Karol Streda, Magyar Fórum - Maďarské fórum
22 hlasov
10
Peter Burčo, Hlas - sociálna demokracia,...
19 hlasov
11
Peter Drábik, NEKA
19 hlasov
12
Miloš Zaujec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
18 hlasov
13
Zoltán Fekete, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
17 hlasov
14
Mária Kuriačková, NEKA
17 hlasov
15
Tomáš Krištof, NEKA
17 hlasov
16
Petra Števková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
17
Tibor Csenger, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
14 hlasov
18
Peter Benček, NEKA
14 hlasov
19
Marek Földesi, NEKA
13 hlasov
20
Štefan Mišák, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
21
Daniela Trňanová, SMER - SD, SNS
12 hlasov
22
Ján Krtík, NEKA
12 hlasov
23
Pavol Bizík, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
24
Peter Žiak, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
25
Zuzana Kotrus Rákociová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
26
Matej Haško, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
27
Martina Jarošová Gašparová, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
28
Rastislav Juhár, SMER - SD, SNS
9 hlasov
29
Branislav Štefanický, NEKA
9 hlasov
30
Roman Salinka, NEKA
8 hlasov
31
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
32
Ladislav Éhn, SMER - SD, SNS
8 hlasov
33
Vladimír Kuny, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
34
Drahomíra Vrecníková, SRDCE - SNJ - sv
8 hlasov
35
Viera Černá, Slovenská ľudová strana (SĽS)
8 hlasov
36
Dana Ďurišová, NK/NEKA
8 hlasov
37
Ján Janáč, NEKA
7 hlasov
38
Rastislav Kasan, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
39
Ľubomíra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
7 hlasov
40
Lenka Kluchová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
7 hlasov
41
Estera Žigmundová, SRDCE - SNJ - sv
7 hlasov
42
Erik Pastierovič, Progresívne Slovensko
6 hlasov
43
Jozef Kubovič, NEKA
6 hlasov
44
Alexandra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
5 hlasov
45
Renáta Meszároš, Progresívne Slovensko
5 hlasov
46
Mária Farkašová, NEKA
5 hlasov
47
Péter Köpöncei, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
4 hlasov
48
Ľubomír Lőrincz, SMER - SD, SNS
4 hlasov
49
Peter Marko, NK/NEKA
4 hlasov
50
Edita Horňáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
51
Štefan Gregor, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
52
Danuše Francisciová, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
53
Lenka Nagyová, REPUBLIKA
4 hlasov
54
Igor Kúdela, Zmena zdola, DÚ
3 hlasov
55
Pavol Novák, SMER - SD, SNS
3 hlasov
56
Tibor Moravský, NEKA
3 hlasov
57
Tibor Taldík, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
58
Melinda Bögi Pathó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
3 hlasov
59
Attila Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
3 hlasov
60
Henrieta Slavkovská, Progresívne Slovensko
2 hlasov
61
Jaroslav Péter, SMER - SD, SNS
2 hlasov
62
Ján Proksa, NK/NEKA
2 hlasov
63
Eduard Samlek, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
64
Oliver Štaudner, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
65
Pál Zachar, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov
66
Jozef Franc, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
67
Daniela Nagyová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
68
Tomáš Ižold, NEKA
2 hlasov
69
Stanislav Banházi, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
70
Karol Mladý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
71
Roland Bogár, NEKA
1 hlasov
72
Antónia Foltánová, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
73
Tibor Turian, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
74
Zdenek Donoval, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
75
Eva Naďová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
76
Július Nagy, Slovenská ľudová strana (SĽS)

Volebná účasť

46,57 %

Historický vývoj

29.10. 2022 46,57 %
04.11. 2017 1. kolo 16,61 %
23.11. 2013 2. kolo 9,02 %
09.11. 2013 1. kolo 12,97 %