Čadca okres Čadca

Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
29,22%
Igor Choma SMER - SD
25,33%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
14,11%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
9,94%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
8,90%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
3,82%
Andrea Starinská NK/NEKA
3,09%
Marián Murín NEKA
2,09%
Miroslav Urban REPUBLIKA
1,99%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
1,51%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Šenfeld, NEKA
3 024 hlasov
2
Matej Šimášek, Hlas - sociálna demokracia
2 365 hlasov
3
Jozef Grapa, Hlas - sociálna demokracia
2 070 hlasov
4
Ján Podmanický, SMER - SD
1 889 hlasov
5
Anna Belousovová, NEKA
1 678 hlasov
6
Jozef Cech, Hlas - sociálna demokracia
1 533 hlasov
7
Jozef Vražel, SMER - SD
1 257 hlasov
8
Pavol Holeštiak, NEKA
1 253 hlasov
9
Peter Strapáč, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 189 hlasov
10
Peter Jurga, SMER - SD
1 174 hlasov
11
Milan Gura, NEKA
1 174 hlasov
12
Marcel Šulo, SNS
1 164 hlasov
13
Jozef Pajer, Skúsme to inak, SaS, OKS
1 010 hlasov
14
Martin Klimek, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
772 hlasov
15
Xénia Šurhaňáková, NEKA
742 hlasov
16
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
718 hlasov
17
Danka Jašurková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
628 hlasov
18
Dana Jašurková, NEKA
612 hlasov
19
Tomáš Urbaník, NEKA
594 hlasov
20
Jozef Mozol, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
572 hlasov
21
Marián Kubala, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
571 hlasov
22
Renáta Majchráková, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
561 hlasov
23
Juraj Hlavatý, NEKA
560 hlasov
24
Jaroslav Klus, KSS
518 hlasov
25
Milan Pišček, NEKA
484 hlasov
26
Michal Krenžel, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
436 hlasov
27
Marianna Bebčáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
434 hlasov
28
Erik Kajánek, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
404 hlasov
29
Stanislav Cyprich, NEKA
365 hlasov
30
Juraj Vrba, REPUBLIKA
358 hlasov
31
Martin Pavlík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
321 hlasov
32
Denis Maslák, REPUBLIKA
279 hlasov
33
Marián Masnica, SMER - SD
260 hlasov
34
Peter Staškovan, NK/NEKA
245 hlasov
35
Ľubomír Kubla, NaS - ns
242 hlasov
36
Ľubomír Golis, Hlas - sociálna demokracia
241 hlasov
37
Martin Baník, REPUBLIKA
226 hlasov
38
Radoslav Zajac, Hlas - sociálna demokracia
213 hlasov
39
Pavla Šimeková, Hlas - sociálna demokracia
211 hlasov
40
Ľudovít Cabuk, Hlas - sociálna demokracia
205 hlasov
41
Eleonóra Rudinská, SMER - SD
168 hlasov
42
Peter Šimčisko, ŽIVOT
167 hlasov
43
Jozef Kajánek, KSS
134 hlasov
44
Martin Kučerík, Progresívne Slovensko
127 hlasov
45
Marta Sláviková, Skúsme to inak, SaS, OKS
126 hlasov
46
Anna Trauerová, SMER - SD
111 hlasov
47
Tomáš Rudinský, ĽS Naše Slovensko
102 hlasov
48
Zuzana Staníková, ŽIVOT
61 hlasov

Volebná účasť

38,44 %

Historický vývoj

29.10. 2022 38,44 %
04.11. 2017 1. kolo 27,96 %
09.11. 2013 1. kolo 20,00 %