Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
42,86%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
31,43%
Jozef Mihalčin SĽS
11,43%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
4,29%
Dorota Bujňáková NP
2,86%
Štefan Straka KSS
2,86%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
2,86%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,43%
Anton Korba NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
32 hlasov
2
Ján Ragan, SMER - SD
24 hlasov
3
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
23 hlasov
4
Ľubomír Lukič, SMER - SD
18 hlasov
5
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14 hlasov
6
Juraj Kuročka, SMER - SD
14 hlasov
7
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14 hlasov
8
Jozef Berta, SMER - SD
14 hlasov
9
Dušan Molek, SMER - SD
14 hlasov
10
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
13 hlasov
11
Michal Džuka, SOĽ
9 hlasov
12
Jozef Mihalčin, SĽS
9 hlasov
13
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
14
Milan Madura, ĽS-HZDS
6 hlasov
15
Miroslav Gešper, NEKA
5 hlasov
16
Ján Jevín, SNS
5 hlasov
17
Marcela Pčolinská, NOVA
5 hlasov
18
Monika Palková, Z-SNP
5 hlasov
19
Ladislav Hromada, NOVA
4 hlasov
20
Ján Popaďak, 99%, PaS
4 hlasov
21
Dávid Capik, SNS
4 hlasov
22
Marek Cerula, SNS
3 hlasov
23
Dušan Haľko, SNS
3 hlasov
24
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
3 hlasov
25
Jozef Karchňák, ÚSVIT
3 hlasov
26
Alfonz Kaliaš, SRÚS
3 hlasov
27
Štefan Straka, KSS
3 hlasov
28
Ján Šimko, NaS - ns
3 hlasov
29
Rastislav Košalko, KOS
2 hlasov
30
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
31
Pavol Drobný, SĽS
2 hlasov
32
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
33
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
2 hlasov
34
Miroslava Urbanová, NaS - ns
2 hlasov
35
Miroslav Kaliaš, SRK
1 hlasov
36
Peter Jacko, EDS
1 hlasov
37
Jozef Džurdženík, SNS
1 hlasov
38
Ján Čižik, 99%, PaS
1 hlasov
39
Lukáš Bičej, KOS
1 hlasov
40
Miroslav Hlavatý, SĽS
1 hlasov
41
Vincent Antoš, KSS
1 hlasov
42
Emília Rujaková, SĽS
1 hlasov
43
Anton Pavúk, NOVA
1 hlasov
44
Milan Reich, KOS
1 hlasov
45
Helena Vancáková, 99%, PaS
1 hlasov
46
Gabriel Vilcega, NaS - ns
1 hlasov
47
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
1 hlasov
48
Ľubomír Pidany, SĽS
1 hlasov
49
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
50
Matúš Krajňák, SĽS
1 hlasov
51
Jozef Tomašik, SNS
52
Paulína Sopková, NaS - ns
53
Ján Katriňák, SRK
54
Radovan Kapraľ, KOS
55
Mária Kurovská, NaS - ns
56
Eva Lenková, NaS - ns
57
Ján Macuga, EDS
58
Peter Ondko, NEKA
59
Pavol Štefanko, EDS
60
Marta Baniková, 99%, PaS
61
Anton Korba, NEKA

Volebná účasť

37,85
%
2017 1. kolo
21,27
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,85%
2013 1. kolo 21,27%