vyberte rok
Cabovokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
60.87%
Jozef Mihalčin ĽSNS
17.39%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
10.43%
Ján Garaj NEKA
2.61%
Eduard Markovič NEKA
2.61%
František Oľha Šanca
1.74%
Jozef Šváč NP
1.74%
František Bednár NAJ
0.87%
Andrej Gmitter NEKA
0.87%
Miroslav Škvarek SNS
0.87%
Pavol Gašper NEKA
Milan Šteiner SZS

Volebná účasť

37,85
%
2017 1. kolo
21,27
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,85%
2013 1. kolo 21,27%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Baran, SMER-SD
65 hlasov
2
Ján Ragan, NEKA
60 hlasov
3
Stanislav Obický, NEKA
60 hlasov
4
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
36 hlasov
5
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
6
Peter Kocák, NEKA
16 hlasov
7
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
8
Blažena Matisová, NEKA
14 hlasov
9
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
10
Jozef Berta, SMER-SD
12 hlasov
11
Martina Hliboká, SOĽ
11 hlasov
12
Štefan Hreha, SMER-SD
10 hlasov
13
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
14
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
15
Juraj Kuročka, SMER-SD
8 hlasov
16
Alfonz Kobielský, NEKA
8 hlasov
17
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
18
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
19
Peter Novák, SNS
7 hlasov
20
Miroslav Baník, NEKA
6 hlasov
21
Miroslav Gešper, NEKA
6 hlasov
22
Andrej Krišanda, SNS
5 hlasov
23
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
24
Ľubomír Pidaný, SNS
5 hlasov
25
Marta Vagaská, SNS
5 hlasov
26
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
4 hlasov
27
Štefan Straka, NEKA
4 hlasov
28
Ľubomír Lukič, SMER-SD
4 hlasov
29
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
30
Samuel Bruss, NEKA
4 hlasov
31
Vincent Antoš, KSS
4 hlasov
32
Monika Palková, SP
3 hlasov
33
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
34
Ján Pivovarník, SNS
3 hlasov
35
Ivan Koščík, NEKA
3 hlasov
36
Roman Goroľ, EDS
3 hlasov
37
Miroslava Urbanová, NaS - ns
2 hlasov
38
Mária Kurovská, NaS - ns
2 hlasov
39
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
40
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
41
Peter Treciak, NaS - ns
2 hlasov
42
Milan Bužo, EDS
1 hlasov
43
Dušan Vilenik, SNS
1 hlasov
44
Jozef Karchňak, ÚSVIT
1 hlasov
45
Marián Hreňo, SOĽ
1 hlasov
46
Ondrej Hreha, SZS
1 hlasov
47
Zuzana Zavadská, SZ
1 hlasov
48
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
49
Ján Katriňák, RIS
50
Miroslav Kroka, NP
51
Ján Laco, ŠANCA
52
Anton Orokocký, VZDOR
53
Michal Huňák, EDS
54
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...