Čab okres Nitra

Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
31,76%
Milan Belica NEKA
28,30%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
13,52%
Renáta Kolenčíková NEKA
5,35%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
4,72%
Martin Kusenda NEKA
4,72%
Peter Pukan REPUBLIKA
4,09%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3,46%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
3,46%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,63%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
61 hlasov
2
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
56 hlasov
3
Peter Oremus, NEKA
45 hlasov
4
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
44 hlasov
5
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
42 hlasov
6
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
40 hlasov
7
Jozef Dvonč, NEKA
39 hlasov
8
Štefan Korman, NEKA
37 hlasov
9
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
34 hlasov
10
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
34 hlasov
11
Štefan Štefek, NEKA
34 hlasov
12
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
33 hlasov
13
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
31 hlasov
14
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
31 hlasov
15
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
27 hlasov
16
Šimon Kónya, NEKA
26 hlasov
17
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
26 hlasov
18
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
26 hlasov
19
Radoslav Kriváček, NEKA
26 hlasov
20
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
26 hlasov
21
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
25 hlasov
22
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
24 hlasov
23
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
23 hlasov
24
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
22 hlasov
25
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
21 hlasov
26
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
21 hlasov
27
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
21 hlasov
28
Ľubomír Moravčík, NEKA
21 hlasov
29
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
21 hlasov
30
Juraj Švarc, NEKA
20 hlasov
31
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
20 hlasov
32
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
20 hlasov
33
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
19 hlasov
34
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
19 hlasov
35
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
18 hlasov
36
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
18 hlasov
37
Martin Balko, Progresívne Slovensko
18 hlasov
38
Erik Blaško, NK/NEKA
18 hlasov
39
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
18 hlasov
40
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
18 hlasov
41
Martin Čepček, ŽIVOT
18 hlasov
42
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
17 hlasov
43
Marta Rácová, NEKA
17 hlasov
44
Lívia Šumichrastová, NEKA
17 hlasov
45
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
17 hlasov
46
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
17 hlasov
47
Soňa Ďuríková, NEKA
16 hlasov
48
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
49
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
15 hlasov
50
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
15 hlasov
51
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
15 hlasov
52
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
53
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
54
Peter Košťál, NEKA
14 hlasov
55
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
56
Martin Bóri, REPUBLIKA
13 hlasov
57
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
58
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
13 hlasov
59
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
60
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
13 hlasov
61
Jana Pukanová, REPUBLIKA
12 hlasov
62
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
12 hlasov
63
Ladislav Turba, NEKA
12 hlasov
64
Peter Andel, Progresívne Slovensko
12 hlasov
65
Milan Chmelár, NEKA
12 hlasov
66
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
12 hlasov
67
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
11 hlasov
68
Miroslav Gut, NEKA
11 hlasov
69
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
70
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
11 hlasov
71
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
72
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
73
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
10 hlasov
74
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
10 hlasov
75
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
10 hlasov
76
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
77
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
78
Jarmila Králová, NEKA
9 hlasov
79
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
9 hlasov
80
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
9 hlasov
81
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
9 hlasov
82
Igor Husár, REPUBLIKA
9 hlasov
83
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
84
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8 hlasov
85
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
8 hlasov
86
Martin Skovajsa, NEKA
8 hlasov
87
Peter Paučo, NK/NEKA
7 hlasov
88
Pavol Mada, NEKA
7 hlasov
89
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7 hlasov
90
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
6 hlasov
91
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
6 hlasov
92
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
6 hlasov
93
Miloš Macho, NK/NEKA
6 hlasov
94
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
6 hlasov
95
Peter Šedovič, NK/NEKA
6 hlasov
96
Peter Pukan, REPUBLIKA
6 hlasov
97
Peter Božík, Hnutie ONÁS
6 hlasov
98
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
6 hlasov
99
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
6 hlasov
100
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
5 hlasov
101
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
5 hlasov
102
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
103
Oľga Paučová, NK/NEKA
4 hlasov
104
Darina Zlatošová, NK/NEKA
4 hlasov
105
Dušan Tóth, NEKA
4 hlasov
106
Juraj Vízy, NK/NEKA
1 hlasov

Volebná účasť

53,32 %

Historický vývoj

29.10. 2022 53,32 %
04.11. 2017 1. kolo 29,52 %
23.11. 2013 2. kolo 13,43 %
09.11. 2013 1. kolo 13,75 %