Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Milan Belica SMER - SD
85,37%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
14,63%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
76,25%
Peter Oremus NEKA
13,75%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
6,25%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
3,75%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
Robert Dick MS
Viliam Mokraň KĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
32 hlasov
2
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
26 hlasov
3
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
22 hlasov
4
Ivan Habiňák, SNS
21 hlasov
5
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
21 hlasov
6
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
20 hlasov
7
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
17 hlasov
8
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
17 hlasov
9
Peter Oremus, NEKA
17 hlasov
10
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
17 hlasov
11
Eva Antošová, SNS
17 hlasov
12
Milan Greguš, SNS
17 hlasov
13
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
16 hlasov
14
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
14 hlasov
15
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
14 hlasov
16
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
13 hlasov
17
Vladimír Lauko, SNS
11 hlasov
18
Jozef Čapla, SNS
11 hlasov
19
Miloslav Horka, SNS
10 hlasov
20
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
21
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
22
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
10 hlasov
23
Oľga Froncová, SNS
9 hlasov
24
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
25
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
26
Juraj Gajdoš, SNS
8 hlasov
27
Stanislav Hamar, SNS
7 hlasov
28
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
29
Marta Miklošková, KDS
5 hlasov
30
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
5 hlasov
31
Miroslav Timko, KSS
5 hlasov
32
Dušan Janek, KSS
5 hlasov
33
Pavol Otepka, ASV
5 hlasov
34
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
35
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
4 hlasov
36
Eduard Kolesár, ASV
4 hlasov
37
Anna Čagalová, SNS
4 hlasov
38
Martin Mikuláš, SNS
4 hlasov
39
Pavol Dávid, SMS
4 hlasov
40
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
41
Ivana Matušková, SMS
3 hlasov
42
Anton Žikla, KSS
3 hlasov
43
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
44
Milena Candráková, KSS
3 hlasov
45
Vladislav Borík, SOĽ
3 hlasov
46
Ján Kollár, KSS
3 hlasov
47
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
3 hlasov
48
Pavol Leštinský, KSS
3 hlasov
49
Ondrej Ňorba, KSS
2 hlasov
50
Ladislav Prešinský, NEKA
2 hlasov
51
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
52
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
53
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
2 hlasov
54
Milan Chalachan, SMS
2 hlasov
55
Miloslav Slováčik, NaS - ns
2 hlasov
56
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
57
Róbert Balkó, SMK-MKP
2 hlasov
58
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
59
Lenka Slováčiková, NaS - ns
2 hlasov
60
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
2 hlasov
61
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
62
Jozef Šiška, KSS
2 hlasov
63
Andrea Samková, KĽS
2 hlasov
64
Juraj Uhrín, SĽS
2 hlasov
65
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
66
Peter Spišiak, NaS - ns
1 hlasov
67
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
1 hlasov
68
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
69
Oľga Otrasová, KSS
70
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
71
Jaroslav Lopata, KSS
72
Jaroslav Lörinčík, KSS
73
Viliam Mokraň, KĽS

Volebná účasť

29,52
%
2017 1. kolo
13,43
%
2013 2. kolo
13,75
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,52%
2013 2. kolo 13,43%
2013 1. kolo 13,75%