Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
54,89%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
20,30%
Igor Ryban NEKA
14,66%
Juraj Pavlovič KSS
6,77%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
3,38%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zdenko Kozák, NEKA
147 hlasov
2
František Výrostko, NEKA
108 hlasov
3
Peter Vons, NEKA
83 hlasov
4
Tatiana Červeňová, SMER - SD
69 hlasov
5
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
57 hlasov
6
Štefan Balošák, SMER - SD
56 hlasov
7
Tomáš Zanovit, SNS
55 hlasov
8
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
55 hlasov
9
Miroslav Mazúr, SMER - SD
55 hlasov
10
Katarína Tomášová, SMER - SD
48 hlasov
11
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
45 hlasov
12
Peter Kašuba, NEKA
43 hlasov
13
Marián Fedor, SMER - SD
43 hlasov
14
Nadežda Šugrová, SMER - SD
35 hlasov
15
Tibor Adamko, NEKA
35 hlasov
16
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
35 hlasov
17
Miroslav Mlynár, SMER - SD
33 hlasov
18
Róbert Ivaška, SMER - SD
32 hlasov
19
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
31 hlasov
20
Vladimír Polakovič, NEKA
29 hlasov
21
Milan Benko, NEKA
26 hlasov
22
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
23 hlasov
23
Stanislav Rohoň, NEKA
23 hlasov
24
Róbert Gottlieb, NEKA
22 hlasov
25
Peter Maruniak, EDS
19 hlasov
26
Marek Pavlovič, KSS
17 hlasov
27
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
17 hlasov
28
Peter Belica, NEKA
17 hlasov
29
Ľubomír Vaňko, NEKA
15 hlasov
30
Danica Medvecká, KSS
15 hlasov
31
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
14 hlasov
32
Ľubomír Kolár, KSS
13 hlasov
33
Zita Prívozníková, KSS
13 hlasov
34
Matej Bórik, NEKA
12 hlasov
35
Juraj Antal, NEKA
11 hlasov
36
Miroslav Herák, KSS
11 hlasov
37
Oxana Tkáčová, NP
10 hlasov
38
Patrik Volentier, OKS, NOVA
10 hlasov
39
Milan Nemček, EDS
10 hlasov
40
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
9 hlasov
41
Peter Šimkovič, NEKA
9 hlasov
42
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
43
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
7 hlasov
44
Jozef Kendra, KSS
7 hlasov
45
Július Morgoš, OKS, NOVA
6 hlasov
46
Marcel Vajzer, NP
5 hlasov
47
Pavol Krišpinský, PD
5 hlasov
48
Ján Mičko, KSS
5 hlasov
49
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
4 hlasov
50
Martin Tanevski, KSS
4 hlasov
51
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
4 hlasov
52
František Kurhajec, ĽS-HZDS
4 hlasov
53
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
2 hlasov
54
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
2 hlasov

Volebná účasť

34,68
%
2017 1. kolo
23,19
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,68%
2013 1. kolo 23,19%