Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SMER - SD, Hlas - sociálna...
65,36%
Peter Máťoš KDH, SaS, OKS, DOBRÁ VOĽBA a...
16,87%
Adrián Mikuš NEKA
9,41%
Anton Kysel ĽS Naše Slovensko
3,91%
Miroslav Magdech REPUBLIKA
3,37%
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,07%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zuzana Baková, SMER - SD, Hlas - sociálna...
204 hlasov
2
Ľuboš Žiško, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
157 hlasov
3
Peter Švajlenka, Slovenský PATRIOT
132 hlasov
4
Michal Gogola, SMER - SD, Hlas - sociálna...
120 hlasov
5
Richard Takáč, SMER - SD, Hlas - sociálna...
120 hlasov
6
Viera Beňová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
114 hlasov
7
Petra Hajšelová, SMER - SD, Hlas - sociálna...
110 hlasov
8
Natália Svítková, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
100 hlasov
9
Ján Daňo, SMER - SD, Hlas - sociálna...
100 hlasov
10
Michal Ďureje, NEKA
98 hlasov
11
Eleonóra Porubcová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
98 hlasov
12
Jozef Stopka, SMER - SD, Hlas - sociálna...
98 hlasov
13
Dominika Vážna, SMER - SD, Hlas - sociálna...
88 hlasov
14
Ladislav Smatana, NEKA
85 hlasov
15
Peter Oulehle, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
82 hlasov
16
Emil Divéky, SMER - SD, Hlas - sociálna...
80 hlasov
17
Miroslav Žiak, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
70 hlasov
18
Mária Šramková, NEKA
66 hlasov
19
František Tám, SMER - SD, Hlas - sociálna...
62 hlasov
20
Ivan Porubec, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
60 hlasov
21
Katarína Svobodová, NEKA
57 hlasov
22
Michal Dobiš, NEKA
52 hlasov
23
Dušan Šimka, NEKA
50 hlasov
24
Silvia Bošnovičová, NEKA
50 hlasov
25
Marek Borik, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
48 hlasov
26
Boris Vanek, SMER - SD, Hlas - sociálna...
47 hlasov
27
Silvia Grúberová, NEKA
44 hlasov
28
Juraj Leporis, NEKA
43 hlasov
29
Helena Dadíková, NEKA
43 hlasov
30
Marek Mokrý, Progresívne Slovensko
41 hlasov
31
Monika Pekárová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
41 hlasov
32
Ladislav Procházka, NEKA
40 hlasov
33
Ján Kuchárik, REPUBLIKA
38 hlasov
34
Martin Drozd, NEKA
37 hlasov
35
Branislav Doboš, REPUBLIKA
37 hlasov
36
Zuzana Hujsiová, NEKA
36 hlasov
37
Viera Mrázová, NEKA
34 hlasov
38
Ľuboš Jelačič, NEKA
34 hlasov
39
Juraj Gordan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
34 hlasov
40
Ivor Husár, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
33 hlasov
41
Michaela Brunclíková, NEKA
31 hlasov
42
Radovan Mišeje, ĽS Naše Slovensko
30 hlasov
43
Marta Gaplovská, Hnutie ONÁS
27 hlasov
44
Tomáš Tines, NEKA
25 hlasov
45
Róbert Hekl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
25 hlasov
46
Radoslav Škraban, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
23 hlasov
47
Radoslav Iždinský, NEKA
22 hlasov
48
Ambróz Jamriško, NEKA
21 hlasov
49
Branislav Ondruška, DOMOV-NS
20 hlasov
50
Igor Sojka, KSS
20 hlasov
51
Vladimír Revický, REPUBLIKA
17 hlasov
52
Alojz Vlčko, NEKA
16 hlasov
53
Jozef Meluš, Slovenské Hnutie Obrody
16 hlasov
54
Tomáš Šujan, NEKA
15 hlasov
55
Miroslav Ertel, DS
13 hlasov
56
Tibor Šovčík, Slovenské Hnutie Obrody
12 hlasov
57
Katarína Ivaničová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
12 hlasov
58
Andrea Filt, DS
12 hlasov
59
Dana Škrabáková, Hnutie ONÁS
10 hlasov
60
Eva Hodásová, KSS
10 hlasov

Volebná účasť

40,95 %

Historický vývoj

29.10. 2022 40,95 %
04.11. 2017 1. kolo 22,85 %
09.11. 2013 1. kolo 19,54 %