Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
61,45%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
23,64%
Marián Herdel NEKA
5,45%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
4,73%
Peter Palko KSS
4,00%
Ľubomír Žabár NEKA
0,73%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vojtech Bartoš, NEKA
227 hlasov
2
Katarína Macháčková, NEKA
92 hlasov
3
Dušan Šimka, NEKA
60 hlasov
4
Dušan Ďuriš, SMER - SD
58 hlasov
5
Ján Cipov, SMER - SD
57 hlasov
6
Jozef Stopka, SMER - SD
53 hlasov
7
Ján Bodnár, SMER - SD
53 hlasov
8
Štefan Gaman, SMER - SD
52 hlasov
9
Anna Záborská, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
50 hlasov
10
Vojtech Čičmanec, NEKA
39 hlasov
11
Dana Melišková, NEKA
39 hlasov
12
Miroslav Žiak, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
38 hlasov
13
Ján Belanský, NEKA
38 hlasov
14
Jozef Vážny, ĽS-HZDS
38 hlasov
15
Mohamed Hemza, SMER - SD
38 hlasov
16
Richard Takáč, SMER - SD
36 hlasov
17
Martin Lukačovič, SMER - SD
34 hlasov
18
Štefan Mjartan, SMER - SD
33 hlasov
19
Gabriel Šimko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
32 hlasov
20
Milan Dérer, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
32 hlasov
21
Marián Mikula, KSS
29 hlasov
22
Ján Mokrý, SNS
29 hlasov
23
František Tám, SMER - SD
27 hlasov
24
Eleonóra Porubcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
25 hlasov
25
Marek Daniš, ĽS-HZDS
24 hlasov
26
Tomáš Kozák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
23 hlasov
27
Ivan Vaňo, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
23 hlasov
28
Róbert Štrbák, ĽS-HZDS
21 hlasov
29
Jozef Balčirák, NEKA
20 hlasov
30
Viliam Kurbel, NEKA
19 hlasov
31
Ľuboš Maxina, NEKA
19 hlasov
32
Viera Beňová, NEKA
19 hlasov
33
Ivana Hromádková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
18 hlasov
34
Helena Dadíková, NEKA
18 hlasov
35
Róbert Frimmel, NEKA
17 hlasov
36
Peter Juríček, NEKA
17 hlasov
37
Róbert Hekl, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
17 hlasov
38
Emil Divéky, SNS
16 hlasov
39
Silvia Siváková Nemcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
15 hlasov
40
Anton Turčan, KSS
14 hlasov
41
Jana Červienková, NEKA
14 hlasov
42
Miloš Cúcik, NEKA
13 hlasov
43
Vladimír Buzalka, NEKA
13 hlasov
44
Adriána Svitková, SMS
13 hlasov
45
Ján Dobrovodský, NEKA
12 hlasov
46
Ľudovít Vojtko, SNS
12 hlasov
47
Vladimíra Ďuračková, NEKA
12 hlasov
48
Marek Michalovič, NEKA
11 hlasov
49
Branislav Ondruška, SNS
10 hlasov
50
Anton Špeťko, NEKA
10 hlasov
51
Andrej Plachý, KSS
10 hlasov
52
Milan Bureš, KSS
9 hlasov
53
Štefan Škríp, SNS
7 hlasov
54
Roman Hlaváč, NEKA
7 hlasov
55
Jozef Vrábeľ, NEKA
7 hlasov
56
Miroslav Valach, KSS
7 hlasov
57
Jozef Meluš, NEKA
6 hlasov
58
Boris Borovica, SNS
6 hlasov
59
Jaroslav Hanzel, NEKA
5 hlasov
60
Miroslav Samiec, KSS
5 hlasov
61
Vladimír Petráš, SNS
5 hlasov
62
Petra Kobetičová, NEKA
4 hlasov
63
Mária Luprichová, SNS
4 hlasov
64
Jozef Zubák, DOST
3 hlasov
65
Jozef Škadra, SNS
3 hlasov
66
Viera Masaryková, NEKA
3 hlasov
67
Zuzana Kútna, SMS
2 hlasov
68
Patrícia Grófová, NEKA
2 hlasov
69
Augustín Jozef Lang, SNS
1 hlasov
70
Jaroslav Daniš, DOST

Volebná účasť

22,85
%
2017 1. kolo
19,54
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,85%
2013 1. kolo 19,54%