Kandidáti na predsedu VÚC

Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, SMER -...
36,95%
Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
28,67%
Milan Mazurek REPUBLIKA
13,20%
Ján Bync NEKA
5,52%
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv
4,33%
Patrícia Reváková NK/NEKA
3,45%
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko
2,66%
Filip Kuffa ŽIVOT
2,27%
Michal Biganič NEKA
1,77%
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS
1,18%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Baran, NEKA
398 hlasov
2
Samuel Bruss, NEKA
298 hlasov
3
Ján Ragan, NEKA
281 hlasov
4
Jozef Berta, Hlas - sociálna demokracia,...
266 hlasov
5
Ľuboš Sopoliga, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
249 hlasov
6
Peter Kocák, NEKA
167 hlasov
7
Zuzana Hurná, Hlas - sociálna demokracia,...
119 hlasov
8
Ján Karol, Hlas - sociálna demokracia,...
105 hlasov
9
Stanislav Duda, NEKA
103 hlasov
10
Igor Pribula, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
102 hlasov
11
Marína Romanová, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
97 hlasov
12
Michal Jenčo, NEKA
97 hlasov
13
Jaroslav Makatúra, Hlas - sociálna demokracia,...
92 hlasov
14
Ján Jakubčin, Hlas - sociálna demokracia,...
85 hlasov
15
Jozef Mihalčin, SRDCE - SNJ - sv
83 hlasov
16
Jozef Ivanič, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
83 hlasov
17
Pavol Zajac, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
81 hlasov
18
Martin Vardžík, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
81 hlasov
19
Alfonz Kobielský, NEKA
80 hlasov
20
Roman Lazúr, NEKA
72 hlasov
21
Vladimír Jenčko, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
69 hlasov
22
Lukáš Bužo, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
64 hlasov
23
Ján Fenčák, NEKA
62 hlasov
24
Jana Kočišová, REPUBLIKA
62 hlasov
25
Marek Cerula, NEKA
60 hlasov
26
Libor Šalata, Hlas - sociálna demokracia,...
60 hlasov
27
Peter Soták, DOMOV-NS
54 hlasov
28
Ján Hajduch, NEKA
53 hlasov
29
Miroslav Gešper, ŽIVOT
52 hlasov
30
Štefan Kolesár, NEKA
51 hlasov
31
Lenka Hierzer Štiber, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
47 hlasov
32
Michal Ivančo, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
45 hlasov
33
Helena Kosťová, ÚSVIT
40 hlasov
34
Cyril Melničák, REPUBLIKA
38 hlasov
35
Marián Smolák, NEKA
38 hlasov
36
Mirko Kašubjak, ĽS Naše Slovensko
36 hlasov
37
Lukáš Horváth, NEKA
35 hlasov
38
Mária Trybulová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
34 hlasov
39
Ján Tancoš, NEKA
33 hlasov
40
Róbert Čalfa, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
32 hlasov
41
Stanislav Obický, NEKA
29 hlasov
42
Andrej Krišanda, SNS
23 hlasov
43
Ján Obšinč, SNS
15 hlasov

Volebná účasť

54,10 %

Historický vývoj

29.10. 2022 54,10 %
04.11. 2017 1. kolo 24,26 %
09.11. 2013 1. kolo 18,31 %