Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
49,31%
Štefan Straka KSS
22,31%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
17,08%
Anton Korba NEKA
6,34%
Dorota Bujňáková NP
1,93%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
1,10%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,10%
Jozef Mihalčin SĽS
0,55%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
0,28%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Straka, KSS
130 hlasov
2
Ľubomír Lukič, SMER - SD
106 hlasov
3
Jozef Berta, SMER - SD
92 hlasov
4
Ján Ragan, SMER - SD
86 hlasov
5
Juraj Kuročka, SMER - SD
79 hlasov
6
Ján Katriňák, SRK
76 hlasov
7
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
74 hlasov
8
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
59 hlasov
9
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
53 hlasov
10
Miroslav Kaliaš, SRK
52 hlasov
11
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
48 hlasov
12
Alfonz Kaliaš, SRÚS
47 hlasov
13
Anton Korba, NEKA
41 hlasov
14
Lukáš Bičej, KOS
34 hlasov
15
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
30 hlasov
16
Milan Madura, ĽS-HZDS
30 hlasov
17
Vincent Antoš, KSS
29 hlasov
18
Dušan Molek, SMER - SD
27 hlasov
19
Rastislav Košalko, KOS
27 hlasov
20
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
26 hlasov
21
Ľubomír Pidany, SĽS
24 hlasov
22
Michal Džuka, SOĽ
21 hlasov
23
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
19 hlasov
24
Marcela Pčolinská, NOVA
19 hlasov
25
Dušan Haľko, SNS
17 hlasov
26
Eva Lenková, NaS - ns
16 hlasov
27
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
12 hlasov
28
Radovan Kapraľ, KOS
12 hlasov
29
Peter Jacko, EDS
12 hlasov
30
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
11 hlasov
31
Gabriel Vilcega, NaS - ns
11 hlasov
32
Ján Šimko, NaS - ns
11 hlasov
33
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
10 hlasov
34
Jozef Džurdženík, SNS
10 hlasov
35
Pavol Drobný, SĽS
10 hlasov
36
Ján Čižik, 99%, PaS
10 hlasov
37
Marek Cerula, SNS
10 hlasov
38
Miroslav Hlavatý, SĽS
9 hlasov
39
Miroslav Gešper, NEKA
9 hlasov
40
Jozef Mihalčin, SĽS
9 hlasov
41
Monika Palková, Z-SNP
8 hlasov
42
Ján Popaďak, 99%, PaS
8 hlasov
43
Ladislav Hromada, NOVA
8 hlasov
44
Paulína Sopková, NaS - ns
7 hlasov
45
Helena Vancáková, 99%, PaS
7 hlasov
46
Jozef Karchňák, ÚSVIT
7 hlasov
47
Mária Kurovská, NaS - ns
7 hlasov
48
Marta Baniková, 99%, PaS
7 hlasov
49
Miroslava Urbanová, NaS - ns
5 hlasov
50
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
51
Matúš Krajňák, SĽS
5 hlasov
52
Milan Reich, KOS
5 hlasov
53
Dávid Capik, SNS
5 hlasov
54
Anton Pavúk, NOVA
4 hlasov
55
Ján Macuga, EDS
4 hlasov
56
Peter Ondko, NEKA
4 hlasov
57
Pavol Štefanko, EDS
4 hlasov
58
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
3 hlasov
59
Jozef Tomašik, SNS
2 hlasov
60
Ján Jevín, SNS
1 hlasov
61
Emília Rujaková, SĽS

Volebná účasť

24,26
%
2017 1. kolo
18,31
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,26%
2013 1. kolo 18,31%