vyberte rok
Bystréokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
42.86%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
26.56%
Jozef Mihalčin ĽSNS
11.47%
Ján Garaj NEKA
6.64%
Andrej Gmitter NEKA
5.43%
František Oľha Šanca
2.62%
Pavol Gašper NEKA
2.01%
Eduard Markovič NEKA
1.21%
Jozef Šváč NP
0.80%
František Bednár NAJ
0.20%
Miroslav Škvarek SNS
0.20%
Milan Šteiner SZS

Volebná účasť

24,26
%
2017 1. kolo
18,31
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,26%
2013 1. kolo 18,31%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ondrej Hreha, SZS
173 hlasov
2
Štefan Straka, NEKA
141 hlasov
3
Samuel Bruss, NEKA
129 hlasov
4
Jozef Berta, SMER-SD
111 hlasov
5
Ján Pivovarník, SNS
108 hlasov
6
Jozef Baran, SMER-SD
103 hlasov
7
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
96 hlasov
8
Štefan Hreha, SMER-SD
87 hlasov
9
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
78 hlasov
10
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
74 hlasov
11
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
72 hlasov
12
Ján Ragan, NEKA
62 hlasov
13
Juraj Kuročka, SMER-SD
59 hlasov
14
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
59 hlasov
15
Peter Treciak, NaS - ns
57 hlasov
16
Miroslav Baník, NEKA
55 hlasov
17
Ľubomír Lukič, SMER-SD
51 hlasov
18
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
50 hlasov
19
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49 hlasov
20
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48 hlasov
21
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
22
Martina Hliboká, SOĽ
39 hlasov
23
Peter Kocák, NEKA
38 hlasov
24
Vincent Antoš, KSS
37 hlasov
25
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
26
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
32 hlasov
27
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
28
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
29
Marta Vagaská, SNS
26 hlasov
30
Ľubomír Pidaný, SNS
26 hlasov
31
Peter Novák, SNS
25 hlasov
32
Zuzana Zavadská, SZ
23 hlasov
33
Miroslav Gešper, NEKA
22 hlasov
34
Ján Katriňák, RIS
22 hlasov
35
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
17 hlasov
36
Blažena Matisová, NEKA
16 hlasov
37
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
16 hlasov
38
Milan Bužo, EDS
16 hlasov
39
Andrej Krišanda, SNS
14 hlasov
40
Roman Goroľ, EDS
12 hlasov
41
Stanislav Obický, NEKA
12 hlasov
42
Jozef Karchňak, ÚSVIT
12 hlasov
43
Alfonz Kobielský, NEKA
11 hlasov
44
Monika Palková, SP
10 hlasov
45
Michal Huňák, EDS
9 hlasov
46
Dušan Vilenik, SNS
8 hlasov
47
Miroslava Urbanová, NaS - ns
8 hlasov
48
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
8 hlasov
49
Ivan Koščík, NEKA
7 hlasov
50
Mária Kurovská, NaS - ns
6 hlasov
51
Marián Hreňo, SOĽ
5 hlasov
52
Miroslav Kroka, NP
5 hlasov
53
Anton Orokocký, VZDOR
3 hlasov
54
Ján Laco, ŠANCA
2 hlasov