vyberte rok
Bystranyokres Spišská Nová Ves

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Červenák RIS
50.84%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
32.44%
Štefan Surmánek ĽSNS
4.01%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
4.01%
Róbert Bačinský NEKA
3.34%
Lukáš Sisák KSS
1.67%
Vladislav Stanko NEKA
1.00%
Jarmila Tkáčová SNS
1.00%
Jozef Bobík NEKA
0.67%
Jaroslav Džunko NEKA
0.33%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
0.33%
Adam Šepetka NAJ
0.33%
Rudolf Botka NP
Oliver Petrík JĽSS
Ján Struk SMS

Volebná účasť

19,5
%
2017 1. kolo
3,79
%
2013 2. kolo
17,08
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,5%
2013 2. kolo 3,79%
2013 1. kolo 17,08%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vladimíra Dunková, ŠKV
261 hlasov
2
Marián Hojstrič, NEKA
118 hlasov
3
Michal Komara, SMER-SD
93 hlasov
4
Rastislav Neuvirth, ŠKV
64 hlasov
5
Dávid Demečko, SNS
57 hlasov
6
Iveta Rušinová, SMER-SD
41 hlasov
7
Pavol Bečarik, SNS
35 hlasov
8
Janka Brziaková, SMER-SD
34 hlasov
9
Radovan Ďorko, ŠKV
28 hlasov
10
Ján Volný, SMER-SD
25 hlasov
11
Róbert Kočiš, NEKA
24 hlasov
12
Lea Grečková, SMER-SD
23 hlasov
13
Alena Pekarčíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
14
Adnan Akram, NEKA
21 hlasov
15
Lívia Kozlová, ŠKV
21 hlasov
16
Ivana Sýkorová, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
17
Jana Skokanová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
18
Ondrej Kapusta, NEKA
18 hlasov
19
Rastislav Javorský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
20
Stanislav Vospálek, MOST - HÍD
14 hlasov
21
Matej Džubák, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
22
Kvetoslava Kucharovičová, MOST - HÍD
12 hlasov
23
Ondrej Pavlanský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
24
Beáta Janovcová, SNS
11 hlasov
25
Martin Dominik, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
26
Rastislav Eliáš, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
27
Peter Zelený, SNS
10 hlasov
28
Iveta Fulková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
29
Peter Potenga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
30
Maroš Divok, NEKA
8 hlasov
31
Miroslav Pomajdík, VZDOR
7 hlasov
32
Zuzana Páleníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
33
Silvia Sarnovská, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
34
Milan Smižanský, ŠANCA
5 hlasov
35
Ľuboš Šuca, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
36
Martin Kaščák, SNS
4 hlasov
37
Jozef Kladný, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
38
Stanislav Lorko, SNS
4 hlasov
39
Valter Retter, SNS
4 hlasov