Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
60,00%
Rudolf Bauer KDS
40,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
51,28%
Rudolf Bauer KDS
28,21%
Lukáš Sisák KSS
10,26%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
5,13%
Dominika Palaščáková NOVA
2,56%
Ivan Kuhn OKS
2,56%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Jaroslav Džunko NEKA
Jozef Holečko NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Rastislav Petrovič, SMER - SD
21 hlasov
2
Štefan Tatranský, KSS
20 hlasov
3
Jana Mondiková, SMER - SD
10 hlasov
4
Róbert Puci, SMER - SD
9 hlasov
5
Juraj Sobek, SMER - SD
8 hlasov
6
Martin Galgoczy, NEKA
7 hlasov
7
Miroslav Tóth, SMER - SD
6 hlasov
8
Štefan Duč, NEKA
6 hlasov
9
Vladimír Dvorový, SMER - SD
6 hlasov
10
Marek Čižmár, NEKA
5 hlasov
11
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
12
František Tomko, NEKA
5 hlasov
13
Juliana Pašková, NEKA
4 hlasov
14
Marián Kolesár, NEKA
4 hlasov
15
Juraj Selecký, NEKA
4 hlasov
16
Miloš Kubica, NEKA
4 hlasov
17
Jozef Horváth, SMER - SD
4 hlasov
18
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
4 hlasov
19
Gejza Gore, NEKA
4 hlasov
20
Tibor Jánošík, NOVA
3 hlasov
21
Martin Begala, NEKA
3 hlasov
22
Ľubomír Bulla, NEKA
3 hlasov
23
Ladislav Bodnár, NEKA
3 hlasov
24
Robert Engel, NEKA
2 hlasov
25
Zlatica Čeplíková, NEKA
2 hlasov
26
Terézia Kačová, NOVA
2 hlasov
27
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
28
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
29
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
30
Jaroslav Konečný, NEKA
2 hlasov
31
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
32
František Kolbaský, ÚSVIT
2 hlasov
33
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
34
Miloš Ferko, NOVA
1 hlasov
35
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
36
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
37
Iveta Kohanová, NEKA
1 hlasov
38
László Farkas, SMK-MKP
1 hlasov
39
Michaela Kapustníková, NOVA
1 hlasov
40
Tichomír Kačo, NEKA
1 hlasov
41
Ladislav Illés, SMK-MKP
1 hlasov
42
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
43
Matúš Hada, KĽS
1 hlasov
44
Magdaléna Haburová, NEKA
1 hlasov
45
Peter Figeľ, DS
1 hlasov
46
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
1 hlasov
47
Jaroslav Soták, NEKA
1 hlasov
48
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
49
Ľubomír Princík, NEKA
1 hlasov
50
Ladislav Szilágyi, SaS
1 hlasov
51
Pavel Szijjártó, SĽS
1 hlasov
52
Ján Lukáč, SMS
53
Igor Balog, SRÚS
54
Katarína Mischurová, NEKA
55
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
56
Peter Pető, NEKA
57
József Kopasz, SMK-MKP
58
Vladimír Juroš, MS
59
Aneta Horváthová, EDS
60
Mária Szuperák, SMK-MKP
61
Ján Tomáš, NEKA
62
Ľudovít Tóth, SĽS
63
Csaba Furik, SMK-MKP
64
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
65
Andrej Kocák, MS
66
Mikuláš Balog, EDS
67
Edita Anthony, SaS

Volebná účasť

35,65
%
2017 1. kolo
17,18
%
2013 2. kolo
31,53
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,65%
2013 2. kolo 17,18%
2013 1. kolo 31,53%