vyberte rok
Byštaokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
51.16%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
30.23%
Štefan Surmánek ĽSNS
4.65%
Jarmila Tkáčová SNS
4.65%
Róbert Bačinský NEKA
2.33%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2.33%
Oliver Petrík JĽSS
2.33%
Adam Šepetka NAJ
2.33%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS

Volebná účasť

35,65
%
2017 1. kolo
17,18
%
2013 2. kolo
31,53
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,65%
2013 2. kolo 17,18%
2013 1. kolo 31,53%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Július Hajdu, SMER-SD
14 hlasov
2
Rastislav Petrovič, SMER-SD
11 hlasov
3
Marek Čižmár, NEKA
11 hlasov
4
Jana Mondiková, SMER-SD
11 hlasov
5
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
9 hlasov
6
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
7
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
8
Libuša Babuľaková, ŠKV
6 hlasov
9
Slavomír Illeš, NEKA
6 hlasov
10
Radoslav Rendeš, ŠKV
6 hlasov
11
Róbert Puci, SMER-SD
5 hlasov
12
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
13
Martin Galgoczy, NEKA
5 hlasov
14
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
15
Tichomír Kačo, ŠKV
5 hlasov
16
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
17
Štefan Kandráč, NP
4 hlasov
18
Antónia Hrabská, ŠKV
4 hlasov
19
Jozef Horváth, MOST - HÍD
4 hlasov
20
Karol Pataky, MOST - HÍD
4 hlasov
21
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
22
Terézia Stanková, NEKA
3 hlasov
23
Štefan Duč, NEKA
3 hlasov
24
Gabriel Garanič, NEKA
3 hlasov
25
Jozef Želinský, MOST - HÍD
2 hlasov
26
Peter Bačkovský, ŠKV
2 hlasov
27
Peter Bielek, SNS
2 hlasov
28
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
29
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
30
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
31
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
32
Gustáv Liszkai, SMER-SD
2 hlasov
33
Edina Kocsisová, NEKA
2 hlasov
34
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
35
Dionýz Szabó, ŠKV
2 hlasov
36
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
37
Peter Figeľ, DS
2 hlasov
38
Gejza Sačko, MOST - HÍD
2 hlasov
39
Jozef Gamrát, NEKA
2 hlasov
40
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
41
Ján Seman, ŠANCA
1 hlasov
42
Marián Vanci, ŠKV
1 hlasov
43
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
44
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
45
Michaela Ducárová, ŠKV
1 hlasov
46
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
47
Marta Hrobová, ÚSVIT
1 hlasov
48
Zoltán Ilko, SMK-MKP
1 hlasov
49
Michal Magnes, SNS
1 hlasov
50
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
51
Peter Pandy, MOST - HÍD
1 hlasov
52
Peter Rico, MOST - HÍD
1 hlasov
53
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
54
Ján Juhász, MOST - HÍD
55
Adrian Haraszti, NAJ
56
Csaba Furik, SMK-MKP
57
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
58
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
59
Katarína Kasardová, KSS
60
Alexander Kis-Géczi, NAJ
61
József Kopasz, SMK-MKP
62
Milan Malý, KSS
63
Zoltán Mento, NEKA
64
Viktor Palko, MOST - HÍD
65
Tibor Sáradi, SMK-MKP
66
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
67
Iveta Solomonová, KSS
68
Csilla Bálintová, SMK-MKP
69
István Takács, SMK-MKP