vyberte rok
Buzitkaokres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
36.61%
Marian Kotleba ĽSNS
26.23%
Igor Kašper NEKA
22.95%
Martin Juhaniak NEKA
6.56%
Pavel Greksa NEKA
4.92%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1.09%
Miroslav Gálik NAS
0.55%
Alena Piovarčiová NP
0.55%
Milan Urbáni SMS
0.55%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

45,67
%
2017 1. kolo
31,87
%
2013 2. kolo
28,93
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 45,67%
2013 2. kolo 31,87%
2013 1. kolo 28,93%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Hámorník, SMER-SD
66 hlasov
2
Jana Haláková, SMER-SD
65 hlasov
3
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
55 hlasov
4
Attila Agócs, MOST - HÍD
43 hlasov
5
Denisa Nincová, NEKA
33 hlasov
6
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
7
Pavel Greksa, NEKA
29 hlasov
8
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
9
Juraj Pelč, NEKA
29 hlasov
10
Ján Mičuda, SMER-SD
24 hlasov
11
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
12
Rudolf Slivka, SNS
20 hlasov
13
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
14
Lukáš Čavoj, NEKA
18 hlasov
15
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
16
Pavol Baculík, NEKA
13 hlasov
17
Pavol Križo, SNS
12 hlasov
18
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
19
Karol Ferencz, MOST - HÍD
11 hlasov
20
László Kerekes, SMK-MKP
10 hlasov
21
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
10 hlasov
22
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
23
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
24
Péter György, SMK-MKP
6 hlasov
25
Marian Šulek, KSS
6 hlasov
26
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
27
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
28
Péter Csúsz, SMK-MKP
5 hlasov
29
Zoltán Balog, NEKA
5 hlasov
30
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
4 hlasov
31
Lucia Kašiarová, KSS
4 hlasov
32
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
3 hlasov
33
Milan Alberti, NEKA
3 hlasov
34
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
35
István Mázik, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
36
Tibor Tóth, MOST - HÍD
2 hlasov
37
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
38
Ján Svoreň, KSS
1 hlasov
39
Štefan Kertész, MOST - HÍD
40
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
41
Július Čipčala, SRK
42
Jozef Bari, SRK
43
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
44
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár